Wpis z mikrobloga

Z cyklu opowieści z serwisu ISP

Mirki, w tagu posucha - pewnie już niektórzy zapomnieli, że istnieje ale ja nie mam czasu, żeby siąść i na spokojnie się rozpisać więc dzisiaj tylko jedno.

Pamiętacie historię o przedłużony kablu, uszkodzonej rurze i popsutym komputerze? -

No więc sprawa wtedy zakończyła się teoretycznie dobrze - w sensie zapłacił i sprawa zamknięta dla nas i dla niego.

Niestety... jego wewnętrzny Janusz wygrał

Firma została pozwana o odszkodowanie za zniszczenie jego mienia oraz naruszenie miru domowego w trakcie usuwania awarii. Na jaką kwotę? Z tego co było w piśmie to Janusz życzy sobie 30 tysięcy polskich cebulionów ( )

Wszystko tam jest wycenione: (piszę z pamięci więc mogę przekręcać)
- wymiana komputera wraz z osprzętem - 6 000 zł
- remont sieci wodociągowej - 8 000 zł
- malowanie pokoju - 1 000 zł
- zadośćuczynienie za uszczerbek psychiczny związany z w/w sytuacjami - 15 000 zł

Podobno chłopaki jeszcze gdzieś w magazynie mają ten jego magicznie przedłużany kabel więc będzie idealny jako dowód w sądzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Terminu rozprawy jeszcze nie znam, ale jak tylko cokolwiek się wyjaśni to będę informować bo sytuacja robi się coraz ciekawsza :)


#pracbaza #humorinformatykow #pracauisp - obserwuj po więcej
  • 27
@DemptD: Czegoś nie rozumiem. Jak kolanko od rury przegniło, to nawet jak kabel nie był przedłużany to i tak nie byłaby wasza wina. Czemu nie skarży administracji budynku?
@Adrian00: No ale on sobie ubzdurał, że wina firmy bo to przez kabel od internetu mu się komputer spalił - ale nie ważne, że to przez to, że woda się do środka lała w ilościach hurtowych. Bo to pewnie on jest właścicielem swojego domu więc mógłby skarżyć tylko i wyłącznie siebie więc kiepski interes by na tym zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)