Wpis z mikrobloga

Jak #rozowepaski idą w zaparte, że są zgrabne, atrakcyjne itp to wychodzi, że jest odwrotnie. Chciałem się spotkać, a teraz muszę się wymiksować, wymyślić historyjke, bo jest #!$%@? dramat. Pewnie pójdą obelgi jutro. Jakby była trochę ładniejsza nawet( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie warto wydawać grosza na wache. To jej wina, bo jej uwierzyłem, że ma dobrą prezencje.
#smiercwsamotnosciniedlamnie #tfwnogf #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 11
@brunetroll089: Wow. Niezłym desperatem trzeba być, żeby woleć pójść na, bądź co bądź, rodzinną imprezę z dopiero co poznaną osobą niż z np. kolegą/koleżanką, z którym/którą wiesz, że będziesz się dobrze bawić... Jeżeli dziewczyna szuka "pary" na wesele wśród obcych ludzi, to już powinna zapalić się czerwona lampka ;>
różne są sytuacje życiowe, często jest tak, że para wypada, a miejsce opłacone.

@brunetroll089: I wydaje mi się, że normalna dziewczyna w takiej sytuacji prędzej zaprosi kolegę, którego dobrze zna, niż jakiegoś anona z internetów. A jak nie znajdzie się taki kolega z wolnym czasem, to już chyba lepiej pójść samemu - nie wiesz, jak obca osoba zachowuje się po pijaku i z kim przyjdzie ci się męczyć do końca imprezy.