Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki z Łodzi. Słuchajcie - poszukuję lekarza dietetyka. Muszę schudnąć, ale miałem w życiu dużo efektów jojo, a wiem, że to takich osób trzeba innego podejścia. Potrzebuję kompleksowych badań itd., a nie czarodziejek w stylu "pan będzie to jadł, to pan schudnie". Mirki i Mirabelki, pomóżcie mi proszę, bo tak dłużej nie mogę wyglądać :(
#lodz #odchudzanie #dieta
Pobierz thus - Siema Mireczki z Łodzi. Słuchajcie - poszukuję lekarza dietetyka. Muszę schudn...
źródło: comment_pciQenJ89FDc8cMBUFgHGle32V1TUyNc.jpg
  • 15
@thus: zacznij od diety CUD - Czas Unieść Dupę i MŻ - ja tym sposobem schudłem w ciagu 3miesięcy z 123kg na 105, a w ciągu nastepnych 21 miesięcy do 85. Poźniej się zalałem przez śmieciowe żarcie i brak ruchu do 100 w lipcu zeszłego roku. Jojo do 100 a nie 125 :) Od zeszłego roku regularnie siłownia + dieta, początkowo z potreningu.pl, obecnie sam sobie układam na tłuszczówce. Stan na
@trololo55 @Opas : No właśnie widzicie MŻ nie wystarczy. Za każdym razem jak chudniesz i tyjesz, spowalniasz metabolizm... więc jakbym teraz zarzucił z MŻ, to organizm doszedłby do wniosku, że idzie kryzys i bym jeszcze przytył wciąż chodząc głodnym (bo jedzenie szłoby w materiał zapasowy, a brzuch byłby pusty).

@trololo55: Twoja stara mi karze i zobacz jak na tym wychodzę. Morał z tego taki, że muszę zmienić twoją starą, bo już