Wpis z mikrobloga

1. Miej #boldupy że ktoś robi więcej hajsu od ciebie
2. Zrób o tym wpis na mirko
3. Zostań obrzucony zasłużonym błotem
4.76 Skasuj wpis jak tchórz
5. nazwij ludzi którzy cię zjechali od góry do dołu #!$%@?
6. zablokuj ludzi którzy się z tobą nie zgadzają
7. profit?

Oglądałem Cię @BrzydkiBurak od lat, o wiele dłużej niż siedzę na wypoku. Miałeś swoje poglądy z którymi się nie zgadzałem ale mimo wszystko całkiem fajny content wrzucałeś jakby nie było. Ale po tym co tu się odjaniepawliło moge Ci tylko powiedzieć że nie wiem czy ja i inni którzy nie zgodziliśmy się z Twoim bólem dupy jesteśmy #!$%@? umysłowymi. Ale Ty jesteś definitywnie.

#bekazprawakow bo w końcu korwin motzno

#bekazwykopkow #polskiyoutube #brzydkiburak
Pobierz Ofacet - 1. Miej #boldupy że ktoś robi więcej hajsu od ciebie
2. Zrób o tym wpis na ...
źródło: comment_z0I3kqGnTpC8IWjLBJF454lFydfjVlJH.jpg
  • 33
@Ofacet: Ale tak serio: naprawdę, czemu Gonciarz potrzebuje finansowania, skoro ma setki subskrybcji na YT?

Z mojej perspektywy też coś mocno śmierdzi:
- koleś zarabia na YT górę kasy
- nagle pieprzy coś, że zwrot w karierze, jego świat się odmienia, wyjdzie z depresji,
- nagle reklamuje jakąś stronę,
- nagle ogłasza światłość, mnóstwo dodatkowej góry hajsu teoretycznie wlatuje na jego konto co miesiąc,
- świat się odmienia, teraz ma dwie
@etkath nie potrzebuje i nigdy nie powiedział że potrzebuje. on po prostu odpalił akcje ktora POZWALA ludziom DOBROWOLNIE płacić mu chajs a w zamian zaoferował dodatkowe materiały pokroju wycieczki do Korei itd.

tu nie ma co śmierdzieć to jest biznes. ktokolwiek cokolwiek na tym stracił? ja widzę w tym co sugerujesz współpracę kilku firm i tyle. wszyscy zyskują.

o robieniu w walą można mówić wtedy gdy gonciarz nie wywiąże się z obietnic.
@etkath: Wytłumacz mi logicznie, dlaczego on nie ma prawa mieć dodatkowego hajsu, skoro ludzie sami są chętni mu to wpłacać? Czy fakt, że zarabia (i to nie mało) ma mieć wpływ na to, że ludzie nie mogą mu podziękować w jakiś lepszy sposób niż nie wiem, samo oglądanie filmów/dawanie łapek w góre? Żaden ze mnie fanboy Gonciarza, jak tu niektórzy buraczani troglodyci próbowali mi wmówić, #!$%@? mnie czasami okrutnie, ale żeby
@Ofacet: Nie kolego. Dlatego, że on udaje przed kamerą jakąś swoją wewnętrzną rewolucję i przemianę, a chodzi, tak jak powiedziałeś, o współpracę paru firm. Dlaczego musi grać tymi żałosnymi kartami, skoro z kilometra widać, że promuje komuś serwis?
@etkath: e tam, mi to wygląda raczej na to:
- oglądasz Gonciarza i lubisz jego materiały
- chcesz więcej i lepiej
- nie chcesz więcej sponsorowanego contentu jak ten intelowy (dobry w #!$%@?, ale vlogi lepsze), tym bardziej nie chcesz jakiegoś innego gówna od portali
- dajesz hajs gonciowi, on ma budżet, robi filmiki a vlogi nie będa zasrane sponsorowanymi treściami
- win

Jak to spieprzy to zawsze można finansowanie przerwać,
@tony_soprano: Ale nie o tym mowa! Niech sobie robi kampanie, niech ma jeszcze wincyj hajsu!

Nie oglądałeś filmów, gdzie grał ludziom na emocjach? Że robi rewolucję i będzie sukces albo katastrofa (KATASTROFA!)? Że od dłuższego czasu nie widzi sensu tego, co robi? Że się zagubił? Grał kartą zdepresjonowanego jutubera, który dodatkowo mówił, że potrzebuje hajsu, a przecież ma go mnóśtwo! Nie jest biednym jutuberem, który nic nie zarabia na swoich filmach,
@etkath:

Ale tak serio: naprawdę, czemu Gonciarz potrzebuje finansowania, skoro ma setki subskrybcji na YT?

Bo setki subskrypcji pieniędzy mu nie dają? Z reklam na YT raczej nie wyżyje w Japonii, a akcji sponsorskich ma mało.

- koleś zarabia na YT górę kasy

No aż taka góra hajsu to to nie jest, on nie robi często akcji sponsorowanych

- nagle pieprzy coś, że zwrot w karierze, jego świat się odmienia, wyjdzie
@Artrix: @tony_soprano: Wieczorem znajdę wam filmy i momenty, o które mi chodzi.

Powtarzam: nie mam do niego pretensji o dorabianie, ale sęk w tym, że to nie jest po prostu pomysł na dorabianie, a świadoma akcja promocyjna serwisu Patronite. Taki wirusowy marketing. Jak jutuberzy pijący puszkę Sprite w ręku podczas grania, nie otwarta reklama, ale jednak tylko i wyłącznie reklama. I tego nie przyznał. Mógł przecież mówić po prostu: a
@etkath

On ma deal z Patronite, nie widzicie tego? A powiedział, że go ma? Nie czujecie się oszukani?

Wydaje mi się, że wspomniałem gdzieś na mirko o tym, że jest to deal, a jak nie to na pewno tak pomyślałem. Czy czuje się oszukany? Nie mam czym bo pieniędzy mu nie daje.
@etkath: ale są na to jakieś dowody, że właśnie cała akcja ma na celu promocję patronite a nie zrobienie czegoś zajebistego w stylu największej stawki w cebulackiej polsce gdzie widownia uchodzi za pilnującą portfela (vide ad block)? Bo nie przekonałeś mnie, że to właśnie powodem jest hajs od patronite.
@Artrix: @tony_soprano: Dowodem jest chociażby to, że przed ogłoszeniem akcji Patronite udzielał wywiadu serwisom, które potem pisały o rewolucji, jaką uczynił. Wszystko było nagrane. A tak poza tym, seriously, czy to #!$%@? nie jest oczywiste? Dlaczego akurat Patronite.PL, a nie jakaś inna strona?
@etkath: no tak trochę podejrzane. Jeżeli faktycznie tak jest i to gdzies w filmikach padnie, a pewnie padnie wkrótce to ostatnim argumentem pozostanie fakt czy te pieniądze będą dobrze użyte. Bo samo to, że deal to jeszcze nie powód by zaraz skreślać. Drugim, ważniejszym aspektem jest własnie sens wzięcia tej kasy.