Wpis z mikrobloga

602653 - 41 = 602612

Zrobiłem sobie przerwę w pracy na krótką przejażdżkę, wyszły z tego 2 godziny jeżdżenia. Wybór gravel bike'a to był dobry wybór, radocha z jeżdżenia po polach i lasach jest nieporównywalnie większa niż po drogach ;), no i drogi nie zagrodzi ci #smiesznypiesek :x, dobre kilka minut wymienialiśmy się spojrzeniami zanim sobie poszedł. #pokazrower przy okazji.


Statystyki:

Dystans: 41 km
Czas: ◷02:05:55
Średnie tempo: 3:02 min/km
Średnia prędkość: 19,76 km/h
Kalorie: 2625 kcal

W tym tygodniu to już 41km!
#rowerowyrownik

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

Pobierz Gamec - 602653 - 41 = 602612

Zrobiłem sobie przerwę w pracy na krótką przejażdżkę,...
źródło: comment_PPAZJ2aWjnDXQXA6fEqGTkdOmHeIToMz.jpg
  • 18
@Gamec: tak z ciekawości, bo latam fullem i sztywną "nieszosą" - nie bolą cię nadgarstki (lub po prostu ręce) jak na sztywniaku pojeździsz po lesie? Bo jak widzę kawałek kostki lub połatany asfalt to kombinuję jak to ominąć, a lasu to bym chyba nie dał rady.
@TwigTechnology: Póki co jeździłem na nim dopiero 6 razy w trasy po 20-40 km i bolały mnie trochę ręce za pierwszymi 2-3 razami. Ale nawet nie nadgarstki co wnętrze dłoni. Wiadomo że jeżdżenie po jakiś korzeniach czy kamieniach nie jest zbyt przyjemne, ale ogólnie do tej pory w większości trafiałem na w miarę równe ścieżki, po których naprawdę fajnie mi się jeździło.
X-Trail A40


@Gamec: wahałem się między nim, a tym który kupiłem (X-Bow 20), ale ten nie ma otworów montażowych bod bagażnik. Co jest w sumie śmieszne, bo to typ gravelowy, a więc teoretycznie bardziej wyprawowy.

@TwigTechnology: przejeździłem już ponad 1000km rowerem ze sztywnym, ale karbonowym widelcem i muszę powiedzieć, że poza obolałymi dłońmi nie czuję dyskomfortu. Sam fakt obolałych dłoni wynika z przejechanie 720km w tydzień. ;)
Wcześniej jeździłem na