Wpis z mikrobloga

Najmłodszy prezydent w Polsce - Marek Materek - rocznik 1989. Pamietam jak w wyborach ludzie gadali ze małolat i niedoświadczony. Gość jest ze #starachowice nie moje miasto ale lubie czytać jego poczynania na fb. Spalił się kosz w miescie? gość napisał na fb a 2h później prezydent napisał ze naprawione i wstawil zdjęcie. Zazdroszcze troche im tego prezydenta. Takich akcji na jego fb jest sporo. Mieszkancy do niego pisza a on chwile pozniej odpisuje ze zostalo wykonane albo mowi kiedy zostanie wykonane. Tylko pozazdroscić komunikacji z ludzmi! Jest dowodem na to ze trzeba wymieniać starych pryków i nie doświadczenie a chęci są ważne. W komentarzach screeny z losowej interwencji
Pobierz keram244 - Najmłodszy prezydent w Polsce - Marek Materek - rocznik 1989. Pamietam jak...
źródło: comment_Q6JNvCjLM1OvISTyI5450PqnqmLxR2IP.jpg
  • 100
@keram244: To nie jest niestety kwestia pokoleniowa. Też jestem z rocznika 89 i gwarantuję że wielu równieśników reprezentuje mentalną komune na poziomie swoich rodziców, dziadków itp.
Po prostu w końcu głos zyskują ludzie otwarci, lepiej odnajdujący się w nowych realiach itp.! #szanuje Starachowice że dali szansę takiej osobie! :) Niech Mirkuje też jak Hanna Zdanowska czy pewien noblista #pdk ;)
ja jestem 85, kumpel po studiach poszedł do urzędu, jego żona do starostwa, ja po studiach do prywatnej firmy IT.
Powiem szczerze, trochę się bronili, ale po 8 latach pracy w urzędzie, mają sprane mózgi. Na wszystko pozwolenie, wszystko zgodnie z artykułem, zgodnie z rozporządzeniem, ciągle na L4 bo dziecko ma karat, bo go noga boli. Ale nie dziwie się, poszli młodzi, ambitni zastali syf i żyją według niego....
Jestem ze Starachowic. Uważam, że zachwyt nad młodym prezydentem jest mocno przesadzony. Nic takiego jeszcze nie zrobił. Prawda jest taka, że chwali się na swoim FB, że zrobił 100m chodnika czy 50m drogi pożarowej, która powinna być już gotowa lata temu. Miasto jest brzydkie i zaniedbane. Dla przykładu podam n.p park miejski czy Szlakowisko. Strach tam chodzić. Od lat nic się nie robi by to poprawić. Do tego drogi miejskie (gminne) mocno