Wpis z mikrobloga

Najmłodszy prezydent w Polsce - Marek Materek - rocznik 1989. Pamietam jak w wyborach ludzie gadali ze małolat i niedoświadczony. Gość jest ze #starachowice nie moje miasto ale lubie czytać jego poczynania na fb. Spalił się kosz w miescie? gość napisał na fb a 2h później prezydent napisał ze naprawione i wstawil zdjęcie. Zazdroszcze troche im tego prezydenta. Takich akcji na jego fb jest sporo. Mieszkancy do niego pisza a on chwile pozniej odpisuje ze zostalo wykonane albo mowi kiedy zostanie wykonane. Tylko pozazdroscić komunikacji z ludzmi! Jest dowodem na to ze trzeba wymieniać starych pryków i nie doświadczenie a chęci są ważne. W komentarzach screeny z losowej interwencji
keram244 - Najmłodszy prezydent w Polsce - Marek Materek - rocznik 1989. Pamietam jak...

źródło: comment_Q6JNvCjLM1OvISTyI5450PqnqmLxR2IP.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
chwali się na swoim FB, że zrobił 100m chodnika czy 50m drogi pożarowej, która powinna być już gotowa lata temu

Od lat nic się nie robi by to poprawić.


@Voltanger: Od lat jest #!$%@? i to pewnie tego nowego wina, co nie? A mógł przecież lata temu zostać prezydentem. XD Albo naprawić wszystko w tydzień.

Czym ty się różnisz od starych zrzędzących bab? Jeśli już chcesz się pożalić, to podawaj
  • Odpowiedz
@keram244 znam takiego wójta w okolicy, gość ma bodajże 23 lata i każdy go zna, drzwi ma zawsze otwarte, co chwilę na Facebooku się udziela i odpisuje mieszkańcom. Co do niego przychodzę to sobie rozmawiamy i smieszkujemy
  • Odpowiedz
@japecznikow: Za komuny Starachowice miały 50+ tysięcy mieszkańców, więc nie.

Burmistrz jest w miastach, które nie mają 100 tysięcy mieszkańców, nie mają praw powiatu i w których nie istniał urząd prezydenta miasta za komuny.

Za komuny prezydenci byli w miastach wojewódzkich i w tych z co najmniej 50 tys. mieszkańcami.
  • Odpowiedz
@keram244: sytuacja ma się podobnie w szkolnictwie wyższym. jakiś czas temu całkiem świeży doktor podczas zajęć oznajmił nam, że to czego się na jego zajęciach uczymy (układy sterowania) już dawno nie jest stosowane na rynku pracy, że na chwilę obecną stosuje się dużo nowsze technologie. Ponadto powiedział, że nie może nas uczyć aktualnych metod, gdyż nie zezwala na to rada wydziału. Dlaczego pytacie? Odpowiem zatem. W radzie wydziału w znacznej
  • Odpowiedz
@AlteredState: z on pracujemy w prywatnych firmach i uwierz mi, za TAKIE branie wolnego, długo byśmy nie popracowali. Ostatnio ta własnie kumpela rozmawiała z zona i mówiła, ze "oboje cały tydzień chodzili do pracy...." tez mam dzieci i w ciągu roku nie wyjadę całego urlopu, a oni maja co najmniej 2 miesiące płatnych urlopów "bo cos tam" dla mnie to mega dziwne.
  • Odpowiedz
  • 0
@keram244: U mnie e mieście nie da się wybrać młodych ludzi nawet do rady miasta "bo się nie znajo", "bo nie ta opcjo", "bo młody to głupi".
  • Odpowiedz
@keram244: Głosowałem na niego i muszę powiedzieć, że podziwiam gościa. Większość młodych (łącznie ze mną) ucieka stamtąd gdzie tylko może, a on wiąże z tym miastem przyszłość i chce je choć trochę zmienić na lepsze.
  • Odpowiedz
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi.


Albert Einstein

pasuje idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz