Wpis z mikrobloga

Najmłodszy prezydent w Polsce - Marek Materek - rocznik 1989. Pamietam jak w wyborach ludzie gadali ze małolat i niedoświadczony. Gość jest ze #starachowice nie moje miasto ale lubie czytać jego poczynania na fb. Spalił się kosz w miescie? gość napisał na fb a 2h później prezydent napisał ze naprawione i wstawil zdjęcie. Zazdroszcze troche im tego prezydenta. Takich akcji na jego fb jest sporo. Mieszkancy do niego pisza a on chwile pozniej odpisuje ze zostalo wykonane albo mowi kiedy zostanie wykonane. Tylko pozazdroscić komunikacji z ludzmi! Jest dowodem na to ze trzeba wymieniać starych pryków i nie doświadczenie a chęci są ważne. W komentarzach screeny z losowej interwencji
keram244 - Najmłodszy prezydent w Polsce - Marek Materek - rocznik 1989. Pamietam jak...

źródło: comment_Q6JNvCjLM1OvISTyI5450PqnqmLxR2IP.jpg

Pobierz
  • 100
@keram244: dlatego czekam z utęsknieniem na wymianę zgrzybiałej kadry politycznej. Sam ostatnio się złapałem na tym, że może dobra dla oczyszczenia środowiska byłaby sytuacja w której Razem dostałoby się do sejmu? Od razu uprzedzam że na nich nie głosowałem, mam ciągłą bekę z ich wypowiedzi ale wydają się tak niewinni politycznie jak nieobesrana łąka (ʘʘ)
@keram244: Kojarzę gościa, to znajomy mojej koleżanki ze studiów. Opowiadała mi ona kiedyś, że poprzedni prezydent Starachowic to był kombinator, robił niezłe wałki i #!$%@?ł hajs na głupoty. Gdy w końcu przyszła zmiana, to zleciał ze stołka i jego miejsce zajął Marek Materek. Świetny koleś, widać że zależy mu na tym, by jego miasto rozkwitało. Właśnie takich ludzi nam w Polsce potrzeba.
młody, nie skażony PRL-em.

dlatego czekam z utęsknieniem na wymianę zgrzybiałej kadry politycznej.


@xSQr:
@Vladimir_Kotkov: dla tego Mojżesz z Żydami chodził 40 lat po pustyni: stare pokolenie przyzwyczajone do niewoli musiało wymrzeć, żeby naród mógł zacząć od początku. Mojżesz do Ziemi Obiecanej też zresztą nie wszedł, za każdym razem jak czytam o @lechwalesa to mi się to przypomina( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety, w Polsce komuchy zdążyły