Wpis z mikrobloga

#wiedzmin3 #gry #wiedzmin
Wystarczyły 3h w Toussaint żeby utwierdzić mnie w przekonaniu, że kolejny projekt Redów to #!$%@? majstersztyk. Niby tylko trzy godziny, ale już uważam ten dlc za najlepszą część całego tworu wiedźmińskiego. Kocham twórczość pana Andrzeja Sapkowskiego, a to co chłopaki odwalili przy tej grze jest niemożliwe do opisania w jakikolwiek sposób. Już myślisz, że lepiej być nie może a tu jednak ( ͡ ͜ʖ ͡). Rzadko gram w cokolwiek poza karcioszkami hearthstone, a gry jakiejkolwiek już nie przeszedłem bardzo długo ( może to już ten wiek? ( ͡° ʖ̯ ͡°)). I chyba już jakiejkolwiek nie ukończę, nawet chyba nie planuję zaczynać.

Z jakiego powodu? Wiem, że takie twierdzenie dla wielu graczy może być dziwne, ale twierdzę, że dzieło The Witcher bo grą tego nie będę nazywał to #!$%@? arcydzieło kompletne. Z tego powodu nie będę pewnie w stanie się nacieszyć już nigdy czymkolwiek innym. A do tej gry pewnie będę wracał.

UWAGA SPOJLER

Pobierz Shank - #wiedzmin3 #gry #wiedzmin 
 Wystarczyły 3h w Toussaint żeby utwierdzić mnie ...
źródło: comment_cdh6e70ZcB3U2PjWOGPsjStb1idDv7QK.jpg
  • 4
@Croudflup: To już wiesz jest kwestia gustu, musisz sam to ocenić. W moim wypadku opinia może być nieco wykrzywiona sympatią do pewno typa który " wali apteką na kilometr " #pdk uwielbiam gościa. Dodatkowo brakowało mi do tej pory trochę wampierzy a dostałem je! ( ͡ ͜ʖ ͡) Linia fabularna wydaje mi się od początku super ciekawa, sama kreacja nowej krainy jest cudowna. Długo by wymieniać,