Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema Mirki
Zostałem #!$%@? przez mojego #rozowypasek. Jesteśmy razem 4 lata, kilka dni temu dostałem wiadomość "Mirek musimy porozmawiać".... pomyślałem o #!$%@?.
Porozmawialiśmy sobie powiedziała mi "nie wiem co czuje" poczułem się jakby ktoś jebną mi w pysk. Bardzo mocno przywiązałem sie do niej i bardzo bardzo mocno ją kocham a nasze relacje wyglądają teraz tak, że ja skacze wokół niej i próbuje ją zatrzymać, a ona z uśmiechem czy zrobić mi herbatę. Czuje się jak totalny śmieć 4 lata wspólnego życia tyle wspomnień, uśmiechu, spacerów i nagle jeb wszystko ma się rozlecieć w ciągu kilku dni. Jestem roztrzepotany, nie wiem co mam robić.. Mogę czekać tylko na odpowiedź tak czy nie, albo się wszystko #!$%@? albo nie. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wiązałem z nią wszystkie plany na przyszłość poświęcałem się jak tylko mogłem a teraz mogę to wszystko stracić przeżywam to jak #!$%@? #!$%@?.... i jestem w #!$%@? żałosny :( życzcie mi szczęścia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Nevertheless
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 8
jeb wszystko ma się rozlecieć w ciągu kilku dni. Jestem roztrzepotany, nie wiem co mam robić..


@AnonimoweMirkoWyznania:
pogoń ją w #!$%@? i zapomnij jak najszybciej. Na 100% za 1-2 będzie miała gówniaka z jakimś patusem i będzie mu robić loda po analu z uśmiechem na twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szkoda twojego zdrowia i młodości. Szukaj szczęścia gdzie indziej!
@AnonimoweMirkoWyznania: zmieniles sie, przestales byc wyzwaniem
Sam napisales, że skaczesz wokol niej i probujesz ja zatrzymac.

zacznij myslec o sobie, przypomnij sobie jak to jest zyc samemu. Kobieta ma byc dodatkiem do Twojego zycia a nie Twoim zyciem. Zacznij miec wlasne zdanie, odmow jej spotkania, bo masz cos wazniejszego. Pokaż jej, ze wcale nie jest na pierwszym miejscu. Zobaczysz jak szybko zmieni sie jej zachowanie.