Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z kobietą od ponad 10lat i powiem wam, że sprawy łóżkowe to po prostu dramat. Zazwyczaj seks uprawiamy w jednej pozycji "po bożemu", ona leży jak kłoda i czeka na finał:
-inne pozycje sa be
-światło w sypialni jest be
-seks poza sypalnia-odpada
-wszystkie udziwnienia są be
Kiedyś było inaczej i uprawialiśmy seks jak zające niezależnie od czasu i miejsca. Monotonia tak zabiła tak piękną sprawę między dwojgiem ludzi, że najchętniej jebnąłbym to wszystko i wyjechał w Bieszczady...
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #feels #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Solitary_Man
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: no fajnie, że przez sto lat byłeś miłym, pasywnym samcem beta, ale teraz spróbuj powiedzieć asertywnie jakie masz oczekiwania co do związku, co ci nie pasuje i w jakim kierunku wg ciebie on powinien iść. Partnerka albo cię zacznie znowu szanować i to zaaprobuje, albo się rozejdziecie.
Anon: Miałam ten sam problem, facet zachowywał się jakby nie miał popędu seksualnego, a kilka lat wcześniej nie znał umiaru. Ciągle czułam, że mu się nie podobam (wygląd porównując z początkiem zmienił się na plus, nie przytyłam, a zaczęłam bardziej o siebie dbać; on - przytył 15kg), nie słyszałam żadnych komplementów od lat, on nie był też nigdy ciekawski ciała i wielu rzeczy nie wiedział, że lubię, a rozmowy na ten