Wpis z mikrobloga

@josedra52: @Gretiss:
@npwjsn o rzyci, a wy o trupie. Na grafice są tylko nazwy OSów, a jak wy podciągacie pod to sprzęt to wasza sprawa.

Co nie zmienia faktu że analogia tak średnio trafiona bo jak patrzeć na OS(i tylko OS), to Andek nie kryje się z tym że ma w wuchtę możliwości, chociaż root otwiera ich jeszcze więcej. Zaś iOS może nie ma ich jakoś specjalnie mało, ale jest
@josedra52: ja mam 2gb ramu oraz nakładkę touchwiz i nie zdażyło się jeszcze by telefon lagował albo się zawiesił.
Nie jednemu fanowi Apple po chwili zabawy na moim telefonie spodobał się system Android.
Nie jest to jakiś super flagowiec. Galaxy Alpha.
@Pirzu: @MarekKoniarek: @pqp_1: Po dość krótkim czasie android zawsze zaczyna zapychać ram - im wyższa wersja tym więcej. W połączeniu z MIUI z 4gb ramu zostawało mi czasem niespełna 1GB. To jest kpina. No ale po co optymalizować system skoro można dowalić milion ramu i 50 rdzeni. Pelikany lubią duże cyferki. A jak przychodzi do porównania działania aplikacji side by side to srajfon jakimś cudem działa płynniej i stabilniej.
@pqp_1: Żadna bzdura przesiadłem się z WP na Androida 5.1 chyba. W WP miałem 1GB ram w tym telefonie z androidem mam 1,5GB ram.

Telefon a androidem posiada masę gó!@# zainstalowanego jak np. pakiet MS Office którego... nie można odinstalować bo jest preinstalowany z systemem. Wewnętrznej pamięci mam 8GB, przez te wszystkie śmieci miejsca na aplikacje mam bardzo mało a tych nie można instalować na karcie SD (
@pqp_1: Na orginalnym ROMie z Touchwizem? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@npwjsn: Rozumiem to tak, że zwykle producenci dają mały kąsek (xd) do użycia dla użytkownika, a jak zacznie kopać to dopiero odkryje co go ominęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)