Wpis z mikrobloga

611 132 - 118 = 611 114

Wczorajszy objazd trasy Pro Bike Atelier Maraton w Rybniku. Pogoda od samego rana nie rozpieszczała - deszcz, burze, na szczęście bez wiatru. Właściwy dystans maratonu to 60km, reszta to dojazd i powrót do domu. Trasa bardzo szybka, podobnie jak w Tychach. Nie zabrakło kilku ciekawych sekcji, m.in. zjazd z kilkoma hopkami, gdzie można trochę oderwać się od ziemi :-) Parę singlów, trochę piachu, za sprawą deszczu spore pokłady błota. Będzie ciekawie.

#rowerowyrownik #100km #pokazmorde zarośniętą
Pobierz lisov - 611 132 - 118 = 611 114

Wczorajszy objazd trasy Pro Bike Atelier Maraton w...
źródło: comment_zBhvZpLQWQzGTfNJrTxbjOoBEZCHt4A4.jpg
  • 6
@lisov: Aplikacja Wykop po ostatniej aktualizacji doprowadza mnie do szewskiej pasji. Zamieszczenie jednego wpisu skutkuje opublikowaniem jeszcze trzech kopii, chyba dlatego, żeby miraskom nic nie umknęło( ͡° ͜ʖ ͡°) W efekcie kontrola antydopingowa za błędy w odejmowaniu chce mi jajca uciąć!
@lisov: Nie wydaje mi się żeby było tak szybko jak w Tychach, moim zdaniem będzie podobnie albo gorzej niż w Dąbrowie, za dużo tych piasków. Masz już jakiś patent jak poukładać wyścig ?
@wojtecki: Na tych 60km udało mi się wykręcić średnią ok 25km/h, także niewiele mniej niż w Tychach. Piach faktycznie daje w kość, zwłaszcza na podjazdach, ale tylko w miejscach gdzie nie można pójść bokiem po utwardzonym podłożu, a takich alternatyw jest sporo ;) Tym razem pójdę szybciej na starcie, do pierwszego zjazdu w las będzie bardzo szybko. Do tego momentu nie chcę stracić się gdzieś w tyle stawki, później uspokojenie tempa.