Wpis z mikrobloga

611 742 - 316 = 611 426

A pojechalim z #rowerowykrakow @Cymerek @kiwacz @44zw @banan77 @wspodnicynamtb do wioski Zalipie pooglądać ładne chatki. W Zalipiu właśnie dołączył do nas @Darktek, a samotnie do domku uciekł @44zw. Chatki ładne, ale mało ich tak naprawdę. Byłbym zapomniał - zdarzyło mi się popsuć tam starożytny zegar słoneczny stworzony przez Inków, który przetrwał dwie wojny światowe, komunizm... Niedobry ja... Udało mi się przekonać towarzystwo, że wypad do Koziołka Matołka w Pacanowie to dobry pomysł (uniknęliśmy dzięki temu deszczu w Krk). Europejskie Centrum Bajki + obiad w Restauracji obok (dobre ceny i smacznie) - możemy polecić (no, ale placki po zbójnicku są mało coffie).

Pozostała ekipa zaczęła powrót do domu, a ja jeszcze zrobiłem sobie dodatkową pętelkę 60+km po #zaliczgmine i rura gonić towarzystwo. Udało się to szczęśliwie w Niepołomicach. Dzięki temu wpadła życiówka na 100mil ze średnią 32.68km/h, co jest tym bardziej miłe, że rozpoczęta, gdy już miałem 140km w nogach. Ergo jest szansa trochę to podciągnąć na świeżo. Heh, to będzie dobry rok.

Jak zdjęcie pokazuje wypady z #rowerowykrakow to dobra Zabawa. Dlatego też w najbliższą sobotę, o ile pogoda pozwoli, jedziemy pewnie nawet ciut większą ekipą do Warszawy. Startować będziemy o 3 rano, a Wawa gdzieś wieczorkiem w sobotę. Do jutra (jak dogadam się z ekipą) wrzucę trasę i teraz wołanie do #rowerowawarszawa kto by chciał i mógł z nami trochę popedałować.

Żeby #metaxynarowerze nie było takie łyse, to info, że dziś lub jutro wpadnie poprawiona trasa wyprawy dookoła Polski uwzględniające Wasze propozycje i jakże miłe oferty przenocowania.

Endomondo Strava

#100km #200km #300km (nr 2) #rowerowyrownik
metaxy - 611 742 - 316 = 611 426

A pojechalim z #rowerowykrakow @Cymerek @kiwacz @...

źródło: comment_zYIGiVnGuKchg9r4xMsaB2UR1rRK7vmV.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
Chcę i mogę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@masash: Elegancko. To jak macie jakąś spamlistę, to w tym wpisie z trasą, będę prosił o pospamowanie ekipy.
  • Odpowiedz
capek :P xD a jak przez wawe będziecie kręcić?


@cm123: Pewnie prosto na dworzec. Ew. jak będzie czas to chętnie bym podjechał pod ten znak z odległościami do różnych miast świata.

no i
  • Odpowiedz
Mogę też być wcześniej, gdyby było trzeba.


@Mortal84: Pewnie jakąś drobną 50km traskę zrobimy na rozruszanie kości przed sobotą jakbyś miał ochotę.
  • Odpowiedz
@metaxy: Widziałem na stravie trase, jak tak będziecie jechać, to myślę, że do Warki wyjedziemy :) No i za Góra Kalwarią trzeba bedzie odbić na Gassy :D
  • Odpowiedz
@masash: Właśnie tworzy się trasa i podlega konsultacjom. Jak wrzucę na Wykop, to będę prosił o zrobienie duplicate i poprowadzenie jej lepiej po terenach, które znacie. Celem pośrednim jest właśnie Warka, bo przez Grójec prowadziły ostatnie trasy.
  • Odpowiedz