Wpis z mikrobloga

#real #realmadryt #mecz #ligamistrzow

Kibicuje Realowi odkad skonczylem 9 lat, ciezko powiedziec czemu, za bajtla po prostu wybieralo sie jeden z wielkich klubow i zostawalo sie "fanem", no wiec jestem. Widzialem ich 5 zwyciestw w Lidze Mistrzow, ale bylo tez wiele upokorzen przez te wszystkie lata.

Ten sezon dla mnie jako fana byl bardzo dziwny. Cieszylem sie z zatrudnienia Beniteza, jednak to po prostu nie zadzialalo i szybka decyzja o zmianie trenera ocalila w jakis sposob ten sezon. Odpadniecie z Pucharu Hiszpanii przez trywialne zaniedbanie, 0:4 z Barca, wiele punktow straty w lidze. To, ze skonczylismy na drugim miejscu tracac zaledwie punkt do mistrza to jakis cud.

Zwyciestwo w Lidze Mistrzow to dla mnie wielka niespodzianka, nie sadzilem, ze obecny sklad i te wszystkie zawirowania w sezonie dadza nam puchar. Mam taki lekki niedosyt, bo nie mierzylismy sie z nikim wielkim w fazie pucharowej. Dwa lata temu Real rozjechal czolowke niemieckiej ligi, w tym totalnie deklasujac Bayern, a potem w finale Atletico walczac do samego konca. Nalezalo im sie to jak nigdy. Teraz byla Roma, Wolfsburg, no i City. Atleti poradzilo sobie z Barca i Bayernem i w jakis sposob jest mi ich szkoda, bo to byl taki sezon gdzie na ten puchar zasluzyli. Po karnych oczywisice oszalalem a serducho mialem caly mecz w gardle. Piekny moment.

Troche wstyd wczoraj bylo ogladac Pepego. Kurcze, to jest dobry obronca, swietnie gra w powietrzu, potrafi czyscic jak malo kto, ale to co wczoraj wyprawial bylo hanba dla klubu. Z reszta on powinien byc odsuniety od sportu wiele lat temu, pewnie wiekszosc z Was wie o jakiej sytuacji mowie. Gdy pojawil sie Varane to na prawde liczylem, ze na dobre wygryzie go ze skladu. Kolejny gracz - Karim, jak dla mnie jeden z najbardziej przecenianych pilkarzy. Notuje pelno strat, czesto nie potrafi zwyczajnie przyjac pilki, to jest ciagle dobry zawodnik ale Real potrzebuje kogos bardziej stabilnego i kompletnego.

Zyczenia na przyszly sezon? Na pewno nowy napastnik, pewnie fajnie by bylo zobaczyc Lewego w Realu, czas pokaze. Zastepca dla Pepe. Przydaloby sie kilka wzmocnien na skrzydlach, zeby podkrecic konkurencje i miec kim grac w razie kontuzji. Przyszlosc wyglada dobrze, Hala Madrid!

A teraz odliczanie do Euro!
  • 12
@SmiesznyKrolik: Generalnie podpisałbym się sam pod wszystkim tutaj, z małym wyjątkiem:

Karim, jak dla mnie jeden z najbardziej przecenianych pilkarzy. Notuje pelno strat, czesto nie potrafi zwyczajnie przyjac pilki, to jest ciagle dobry zawodnik ale Real potrzebuje kogos bardziej stabilnego i kompletnego.

Absolutnie, #!$%@?, nie. Nie widzę lepszej '9' dla Realu, tak długo jak gra tam Cristiano. Benzema robi NIESAMOWITĄ robotę, której 90% kibiców nie dostrzega. Mały ruch - ściągnie obrońców,
@Dawidinho8: Ale niezliczone ilości niewykorzystanych piłek meczowych (jakie pamiętam w Realu) jakie miał na nodze Benzema pozostawia niedosyt. W ważnych meczach robi robotę w rozegraniu, ale gdy trzeba strzelić, to nie strzela, to wszystkich #!$%@?.
Z resztą zwróć uwagę co zrobili w Barcelonie.
Messi strzela mniej, Suarez go odciąża. Może na stare lata Ronaldo też by się to przydało. Więcej by szalał na skrzydle, jak w MU.
Troche wstyd wczoraj bylo ogladac Pepego. Kurcze, to jest dobry obronca, swietnie gra w powietrzu, potrafi czyscic jak malo kto, ale to co wczoraj wyprawial bylo hanba dla klubu. Z reszta on powinien byc odsuniety od sportu wiele lat temu, pewnie wiekszosc z Was wie o jakiej sytuacji mowie. Gdy pojawil sie Varane to na prawde liczylem, ze na dobre wygryzie go ze skladu. Kolejny gracz - Karim, jak dla mnie jeden
@SmiesznyKrolik: no to ja wrzucę swoje 3 grosze.
Nie mogłem zrozumieć dlaczego Real pozbywa się Ancelottiego zatrudniając najbardziej wypalonego trenera ostatnich lat. Tak, Benitez się wypalił, nie idzie z duchem czasu, zatrzymał się na latach 2005. Nie na darmo Mourinho się z niego nabija. Chciałem żeby Zidane przejął Real po Benitezie bo może się on okazać perełką na miarę Conte, Deshampsa czy Guardioli i jest na dobrej drodzę by wbić się
@dwuwarstwowy: Ale w Realu od strzelania jest Ronaldo ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na skrzydle już tak nie pogra jak w MU, nie te lata, nie ta szybkość, nie ten drybling. Za to wchodząc na wykończenie na wolne przestrzenie które tworzy mu Benz jest nie do zatrzymania. :)