Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie potrafiłbym się związać z nie-dziewicą. Bycie w związku z kimś, kto już ma za sobą seks jest dla mnie równie paskudne, co dojadanie po kimś napoczętego jogurtu czy korzystanie z cudzej szczoteczki do zębów. Oczywiście mam z tym problem, bo te dwadzieściakilka lat to niby jeszcze nie tak źle jeżeli chodzi o szukanie kogoś, no ale w obecnych czasach szukanie dziewicy nie będącej prokuratorboners graniczy praktycznie z cudem. Raz albo dwa byłem z dziewczyną która już miała to za sobą, ale uczucie, że ona już to z kimś robiła było tak uciążliwe dla mnie, że po prostu zerwałem zanim jeszcze doszło do seksu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 53
@AnonimoweMirkoWyznania: wielu tu z ciebie szydzi ale pamiętaj że nie warto ulegać takiej presji, oni się bzykają i myślą że im to daje szczęście, my jesteśmy ponad tym, wiemy lepiej co dla nas dobre i co słuszne. trzymaj się cieplutko mireczku, fajnie że są jeszcze ludzie którzy myślą jak ja i tak jak Pan Bóg przykazał
Nie słuchaj ich, kwestia perspektywy dla nich to normalne ze sie wymieniają w społeczeństwie partnerami, doskonale wiedzą że nastąpiła ich kolej :) Ja osobiście bym nie mógł, brzydziłbym sie samej wiedzy ze w mojej ukochanej były inne penis ... bleh