Wpis z mikrobloga

Najpierw się do Ciebie przytula, przez pół wieczoru, żeby zrobić klasyczny psychotest na zobaczenie twojej reakcji poprzez powiedzenie: "Po prostu się chciałam przytulić".
Że tak powiem, masz to po prostu w dupie, nie zaangażujesz się przecież w cokolwiek przez #!$%@? przytulenie.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Stwierdza, że próba numer 2 na sprawdzanie twojego zaangażowania, będzie bardziej dosadna.
Pisze o tym, że spała z jakimś ziomkiem w namiocie, masz jeszcze bardziej #!$%@? - spodziewałeś się kolejnego psychotestu - zanim dokończyła opowiadanie kasujesz, że nie interesuje cie co z kim robiła w namiocie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czekasz na reakcje - po tym co odpisała, stwierdzasz, że chyba jej się smutno zrobiło.
Wyrwałbym, ale takie gierki myślowe, zamiast bycie szczerym po prostu mnie #!$%@?.
"Nie zapytam wprost, zrobię coś żeby po prostu zobaczyć reakcję." - To się da wyczuć...
Wywoływanie zazdrości... Phi...
Przegrała.

  • 19
@Yuikinex:
Dlaczego cię to #!$%@?? Wolisz iść do klubu i wyciągnąć pierwszego lepszego lachona?
Przecież takie gierki myślowe, zabawa w odbijanie shit-testów czy na przykład umiejętne negowanie ładnej dziewczyny po za olbrzymią satysfakcją gdy w końcu "dopniesz swego" bardzo rozwija inteligencję emocjonalną co z pewnością zaprocentuje w przyszłości, czy to w życiu prywatnym czy też w zawodowym jeśli zdarzy ci się trafić na stanowisko kierownicze.
Po co to robić, najlepiej wszystko wprost powiedzieć, nie rozumiem po co są metafory, przenośnie, wgl po co jest ta głupia poezja, żarty, ironie i inne takie głupoty.Wszystko trzeba walić wprost!


@Onzer: No, najlepiej od razu wsadzić a później wytrzeć fiuta w firankę po prostu wprost.
ale takie gierki myślowe, zamiast bycie szczerym po prostu mnie #!$%@?


@Yuikinex: To dlaczego jej nie powiedziałeś "słuchaj, przecież widzę, że starasz się we mnie wzbudzić zazdrość, nie rób tego, po co nam to", zamiast samemu bawić się w "gierki myślowe"? Sam siebie nie #!$%@??:)