Wpis z mikrobloga

Sąsiedzi z klatki obok od północy przypominają całemu osiedlu zapomniane hity Shazy. Po 1,5h wykonuję telefon na policję, prośba o interwencję, zgłoszenie przyjęte. Po 15 minutach dostaję telefon z komendy Wrocław - nie udało się niczego z imprezowiczami zrobić, bo.. funkcjonariusze nie zostali wpuszczeni. Ja nie wiem czy to próba zbycia czy może ciszy nocnej nie da się prawnie w Polsce egzekwować, ale najwyraźniej z takimi problemami trzeba sobie radzić nieco bardziej prymitywnymi metodami. Ale spokojnie, pobudka za 4h - będę miał czas się nad tym zastanowić.
#polska #gorzkiezale
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja p------e co za społeczniak...


@Klofta: To może zamiast wzywania policji p----------ę sąsiadowi kamieniem w okno. Tak będzie prawilnie? Czy może lepiej wysłać listowne zaproszenie na solo?
  • Odpowiedz
@Tarec: jest sobota społeczniaku. Ze ty nie możesz sie bawić to inni tez nie mogą? Noc w noc ci n----------a muzyka? Dobrze ze ja nie miałem takich z-------h sąsiadów. Nawet jak moj ziomek im pranie raz zarzygal na balkonie to nie dzwonili na psy, a tu q--a łeb dzwoni na policję bo muzyka głośno... Co sie dzieje z tymi ludźmi...
  • Odpowiedz
@Klofta: a co w tym dziwnego, ze chce odpocząć - przecież jest sobota, jak sam piszesz... Nie rozumiem, jest tyle miejsc na mieście gdzie można się bawić do woli, to nie! Wezmę jebne imprezę w domu a potem ból d--y, ze komuś przeszkadza... dlaczego utrudniacie innym. Nie rozumiem tego w ogóle. Mamy XXI wiek a nie potrafisz pojąć ze nie każdy pracuje tylko w tygodniu?
  • Odpowiedz
Noc w noc ci n----------a muzyka? Dobrze ze ja nie miałem takich z-------h sąsiadów. Nawet jak moj ziomek im pranie raz zarzygal na balkonie to nie dzwonili na psy, a tu q--a łeb dzwoni na policję bo muzyka głośno..


@Klofta: ale taguj #patologia
  • Odpowiedz
@Tarec: tak, ponoć jeśli nie wpuścisz policji to nie mają jak wyegzekwować ciszy nocnej. Musieliby mieć nakaz, a nikt takiego nie wypisze w nocy z byle powodu :p
  • Odpowiedz
@Tarec: miałem podobną sytuację w nocy. Policja nie została wpuszczona, jak wychodziłem z mieszkania o 11 rano, to wciąż muzyka n----------a. Głośnik pod sufit, japoński noise na ripicie, wracam wieczorem. Bardzo będą tego zalowali :)
  • Odpowiedz