Wpis z mikrobloga

@Jendryn: też mi się taki kiedyś marzył. Później zacząłem pracować w magazynie i jakbym w domu musiał jeszcze na taki stolik patrzeć to bym nie wytrzymał xD Poza tym ja bym położył szybę na płasko na całej palecie praktycznie. To jest jakoś uszczelnione czy to szkło po prostu "leży"?
@Jendryn: no ja ostatnio zacząłem żałować, że nie mam jakiegoś garażu/kanciapy do majsterkowania tylko mieszkam w bloku, bo cały pokój zająłem ostatnio rozbierając rower xD Parę mebli też bym pewnie skręcił jakbym miał gdzie.
@ArchaAniol jasne, jeżeli nie dysponujesz czasem i warunkami to jest to dość duży koszt. na eBay ceny stoją ok 400 euro , ja bym tyle nie zapłacił , nawet 1000 zł byłoby mi za drogo
@Jendryn: ja mam prawie wszystko oprócz nowych palet, tylko efekt mnie wcale nie przekonuje. palety to chyba powinno być maksimum surowości. byle drzazgi w łapy się nie wbijały. a mebel ze zdjęcia przypomina mi jakiś wkład styropianowy pomalowany beżową farbą. zupełny przerost formy nad treścią.
w załączeniu to, co mam na myśli. a w galerii google można zobaczyć wiele niepotrzebnie przekombinowanych projektów: https://www.google.pl/search?q=stół+paleta
RuchadloLesne - @Jendryn: ja mam prawie wszystko oprócz nowych palet, tylko efekt mni...

źródło: comment_waMZ6CnZkwjTjWLNO9d5IsqKC6P9bPH7.jpg

Pobierz
@Jendryn: ja nie mam nawet starych porządnych. jakieś dziady gdzieś powinny być, jednak mebli nie potrzebuję. u siebie mam typowe #polskiedomy, bo odnowione zabytki stoją obok meblościanki. :) dla mnie najważniejsze jest stanowisko komputerowe i łóżko. na resztę #!$%@?, bo permanentny brak narzeczonej i brak planów by ją w ogóle mieć.