Wpis z mikrobloga

@Jendryn: Ten ból dupy o to, że nie podajesz ceny dla kogoś, kto by to robił do 0. No przecież wiadomo, że jak coś robimy, to staramy się najtaniej i z wykorzystaniem rzeczy, które już mamy - i skoro Ty miales tyle juz rzeczy ogarniętych do tego projektu i finalnie wydałeś tylko 14 ojro, to wiadomo ze sie tym pochwalisz. :v Fajnie to wygląda. :3
  • Odpowiedz
@Jendryn: Super sprawa, jja teraz będę robiła sobie stolik ale ze skrzynek po jabłkach i na pewno będę też montowała szkło na górze, bo mam za darmo, ale zastanawiam się jak to logicznie przymontować, bo między deskami są minimalne różnice wysokości. Możesz mi przybliżyć jak wmontowałeś to w tę oprawkę? :)
  • Odpowiedz
500zł materiał, do tego zużycie prądu i narzędzi oraz 14h pracy. Sprzedawanie w takiej formie po 1000zl byloby na granicy opłacalności.


@ArchaAniol: 14 pracy za pierwszym razem, za drugim z 10 i zejdzie pewnie do polowy. Dziennie takie stolik, albo dwa pewnie mozna zrobic jesli ma sie juz doswiadczenie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@biuna oprawka była robiona z 2 mm luzu po każdej stronie i postawiona na 4 podstawach w każdym rogu . wszystkie ustawilem z poziomicą dlatego trzeba było różnie przycinać . nic specjalnego
  • Odpowiedz
@Jendryn: Oni nie hejtują z braku laku, tylko podawanie kosztu który jest oderwany od rzeczywistości jest informacją zupełnie bezużyteczną i wprowadzającą w błąd (bo sugeruje że można coś takiego wykonać za taką kwotę). Zresztą przy całej masie filmików DIY jest to nagminne: "własny samochód za $10!!!", o ile masz na zbyciu starego golfa, warsztat i za darmo części ze szrotu ;) Myślę że o to większości chodzi, o ten pewien
  • Odpowiedz