Wpis z mikrobloga

@Jendryn: Brzydko :(
Kawał kloca na środku pokoju, ciężkie to to wizualnie. Do tego stylistyka to takie pomieszanie z poplątaniem- ani styl surowy/eko ani retro ani nic. Do tego chyba Ci szybki zabrakło na całą powierzchnię blatu.

Mimo wszystko szacun, że Ci się chciało.
  • Odpowiedz
  • 9
@RuchadloLesne ja pierdzielę, okres masz? @Jendryn zrobił zajebisty stolik, pokazuje nam zdjęcia a Ty czepiasz się i to kilka razy że nie podał kosztu zużytego prądu :-D i tym podobne. Jeszcze powinien wyliczyć ile dokładnie zużył gwoździ (ale dokładnie, bo 80 a 81 to już ogromna różnica!) jak bardzo zużyły się pędzle i papier ścierny i ile wody i płynu stracił na posprzątanie. Bez tego koszt jest nieprawdziwy.
  • Odpowiedz
@Jendryn: hej, mam nadzieję, ze wiesz o tym, ze niektóre palety są impregnowane bromkiem metylu i z tego powodu nie nadają się do przechowywania ich w małych, słabo wentylowanych pomieszczeniach (np pokoju). Taka paleta ma specjalne oznaczenie.
  • Odpowiedz
ja pierdzielę, okres masz?


@anenya: na konstruktywną krytykę? zawsze. bez niej (czyli bez niebieskich, bo różowe lubią sobie adorować tyłki w kółkach gospodyń twarzoksiążkowych) nie byłoby postępu.
  • Odpowiedz
@Jendryn: chodzi mi o to, ze nie nadają się do domu. Najlepiej zapytać producenta czym impregnował i czy to jest bezpieczne. Ostatnio takie meble zrobiły się modne, a ludzie niestety nie wiedza, ze to drewno jest impregnowane substancjami, które sa szkodliwe dla zdrowia, gdy się często wdycha i w zwiększonym stężeniu w powietrzu. Impregnuje sie po to, aby grzyby tego nie brały. Jestem z branży drzewnej i co nieco o
  • Odpowiedz
  • 12
@RuchadloLesne to nie jest konstruktywna krytyka tylko czepianie się nieistotnych szczegółów. Prąd? Serio? Bo szlifierka była podłączona przez pół godziny? Poza tym on tu nie zrobił tutoriala tylko pochwalił się czymś, co wykonał dla siebie. Rozumiem, że jak następnym razem będę wrzucać szydełkowe zabawki to też muszę podać koszt włóczki, prądu jaki zużyła lampa przy której pracuję i może może też tv albo radio, które grają w tle :-)
  • Odpowiedz
@RuchadloLesne: podążając za stroną energia direct.pl: szlifierka kątowa z silnikiem o mocy 701W zużyje w pół godziny prąd o wartości 0.175zł przy uśrednionej cenie za 1kW 0.50 zł. Czyli grosze. Ale próbuj dalej, z rachunkami nie wyszło, tu nie wyszło, może w końcu na czymś mnie złapiesz jak już takie osobiste wycieczki Ci nie pomagają.
  • Odpowiedz