Wpis z mikrobloga

  • 0
@syn_krola_dystrybutorow sam się zaorał, tak bardzo nie chciał mi przyznać racji że trzymał się kurczowo swojego zdania doskonale wiedząc, że głupoty już wypisuje. Aż biedny osobiste wycieczki musiał zacząć robić bo mu argumentów zabrakło.
  • Odpowiedz
@RuchadloLesne ja pierdzielę, okres masz? @Jendryn zrobił zajebisty stolik, pokazuje nam zdjęcia a Ty czepiasz się i to kilka razy że nie podał kosztu zużytego prądu :-D i tym podobne. Jeszcze powinien wyliczyć ile dokładnie zużył gwoździ (ale dokładnie, bo 80 a 81 to już ogromna różnica!) jak bardzo zużyły się pędzle i papier ścierny i ile wody i płynu stracił na posprzątanie. Bez tego koszt jest nieprawdziwy.


@anenya
  • Odpowiedz
  • 0
@jaskiniowiec88 kompleks jakiś macie że na wszystko macie odpowiedź: bo różowa? Przypominam, że w poście chodzi o JEDEN stolik zrobiony dla własnej przyjemności i własnych potrzeb a nie o taśmową produkcję gdzie oczywiście prąd by się liczył.
@RuchadloLesne daj już spokój, serio... Dyskusja się skończyła, szkoda tylko że musiałeś się posunąć do uwag na temat mojej płci i tego tekstu w spojlerze, to naprawdę było bardzo słabe. Masz inne zdanie,
  • Odpowiedz