Wpis z mikrobloga

Dzisiaj się żenię.
Cieszy mnie może nie to, że jestem zestresowany, ale z jakich powodów. Czym się przejmuję? Aby orkiestra dobrze zagrała, aby strawa cieszyła podniebienia, abym kroków w tańcu nie pomylił, aby wódki gościom stało.

Nie martwię się absolutnie przyszłym życiem. Mamy gdzie mieszkać, za co jeść. Wiemy jak udzielić sobie wzajemnego wsparcia. Znamy się na wylot, wiemy jak o siebie nawzajem zadbać i jak pielęgnować uczucie. Żenię się nie tylko ze wspaniałą kobietą i miłością mojego życia, żenię się z moją najlepszą przyjaciółką.

Plusy jak zawsze mam gdzieś, proszę was jednak drogie Mireczki spod tagu #mikromodlitwa o modlitwę za nas w ten ważny dla nas dzień.

#zeniesie #slub #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 56
@Slonx pamiętaj ze mozesz dodac kiedyś wpis jako anonimowy mirek jakby co ;)

Życzę szczescia i żebyście razem dozyli 100 urodzin.

Niestety osobiście jestem sceptyczny co do małżeństw,pierwsze lata sa dobre potem sie cos pier#oli czy nastepuje rutyna..
@spokojnie_to_ja

pamiętaj ze mozesz dodac kiedyś wpis jako anonimowy mirek jakby co ;)


Dodałem kiedyś jedną zarzutkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Próbowałem też pastę o serwerowni, ale nie łudziłem się, że zaakceptujo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Życzę szczescia i żebyście razem dozyli 100 urodzin.


Dziękuję.

Niestety osobiście jestem sceptyczny co do małżeństw,pierwsze lata sa dobre potem sie cos pier#oli czy nastepuje rutyna..


Jak się