Wpis z mikrobloga

Dzisiaj się żenię.
Cieszy mnie może nie to, że jestem zestresowany, ale z jakich powodów. Czym się przejmuję? Aby orkiestra dobrze zagrała, aby strawa cieszyła podniebienia, abym kroków w tańcu nie pomylił, aby wódki gościom stało.

Nie martwię się absolutnie przyszłym życiem. Mamy gdzie mieszkać, za co jeść. Wiemy jak udzielić sobie wzajemnego wsparcia. Znamy się na wylot, wiemy jak o siebie nawzajem zadbać i jak pielęgnować uczucie. Żenię się nie tylko ze wspaniałą kobietą i miłością mojego życia, żenię się z moją najlepszą przyjaciółką.

Plusy jak zawsze mam gdzieś, proszę was jednak drogie Mireczki spod tagu #mikromodlitwa o modlitwę za nas w ten ważny dla nas dzień.

#zeniesie #slub #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 56
  • Odpowiedz
@Slonx fajna sprawa, ze swojego malo co pamietam :) nie od alkoholu, od masy emocji i stresu :) z tego wszystkiego jak wrocilismy nad ranem do domu to sibie uswiadomilem ze prawie nic nie zjadlem :D

pomyslnosci
  • Odpowiedz
@Slonx: Ja przedwczoraj byłem pierwszym świadkiem na ślubie i srałem w gacie - najbardziej stresogenne sytuacje (dla mnie i dla młodego, bo tak samo mówił), to:

- Wykupywanie Panny Młodej
- Pierwszy Taniec

Reszta zazwyczaj idzie gładko, a jak wodzirej ogarnia, to i
  • Odpowiedz
@Slonx: > Cieszy mnie może nie to, że jestem zestresowany, ale z jakich powodów. Czym się przejmuję? Aby orkiestra dobrze zagrała, aby strawa cieszyła podniebienia, abym kroków w tańcu nie pomylił, aby wódki gościom stało.

Dlatego ŻADNEGO WESELA - grill nad jeziorem dla znajomych albo ognisko! To że człowiek się żeni, to jest jego dzień, którym ma się cieszyćtym z drugą osobą - a nie martwić się czy wódki na
  • Odpowiedz
@Slonx: Jak to mówił Nietzsche:

It is not a lack of love, but a lack of friendship that makes unhappy marriages.


Szczęścia! ʕʔ
  • Odpowiedz
Żenię się nie tylko ze wspaniałą kobietą i miłością mojego życia, żenię się z moją najlepszą przyjaciółką.


@Slonx: Najpiękniejsze słowa:)
  • Odpowiedz