Wpis z mikrobloga

- podatki w dół, mniej #!$%@? się państwa w życie obywateli,

- małżeństwa homo są spoko, tylko bez adopcji dzieci

- Wyborcza to gówno,

- nienawidzę dresiolstwa, popieram policję jak ich pałuje,

- mniej dopieralania się UE w sprawy polskie,

- irytuje mnie czarny PR nad Kościołem Katolickim.


@ajaracki:
masz centrowe poglądy z tym, że są2 sprzeczności

popierasz homo, które tylko udają, że chcą jedynie sięhajtać, a zrobiątak jak na całym
@ajaracki: Myśle, że sporo osób ma podobne poglądy do ciebie. Zapewne wiekszość bedzie sie kłócić o małżenstwa homo, ale jak powiesz ze to tylko papierek i homosiów nie przybędzie przez to, to przyznają ci racje.
@ripp1337: Nie kocham, ale jednocześnie nie uważam go za wariata, albo kogoś kto chce przejąć Polskę dla siebie. Ma bardzo zły wizerunek wykreowany przez media które go nie lubią. Nie, nie głosowałem na PiS.

@Daleki_Jones: To wystarczy do bycia lewakiem?

@FX_Zus W sumie jakby ktoś miał istnieć ze swiadomoscijako warzywo można się zastanowić nad eutanazją, ale jak sprawdzić czy taka osoba tego chce? Przy zdrowych osobach całkowicie zabroniłbym eutanazji.

@
@ajaracki: opisałem ci związek przyzynowo skutkowy
ja osobiscie był bym za odebraniem dotacji KK gdyby nie jedno. Główne środowisko ktore to postuluje to wlasnie oszołomstwo obyczajowe, ktore chce sie bawic w ideologie za pieniadze, ktore by odebralo kosciolowi. Oni chcą po prostu kk zastąpić. To ja już wole pruderie kościoła niż oszołomstwo obyczajowe i sex edukacje i promowanie tego bajzlu lbgt.qwerty.

NA tej samej zasadzie nie popre związków homo, bo oni
ja osobiscie był bym za odebraniem dotacji KK gdyby nie jedno.


@plumkajacy_kalafior: Uważam, że KK może się jeszcze Polsce przydać. szczególnie teraz kiedy Islam napiera na Europejską kulturę. Im silniejszy KK w Polsce tym lepiej dla nas, przynajmniej jeśli chodzi o sytuację teraźniejszą.

Wychodzi na to, że ci normalni homosie będą cierpieć za sprawą tego ideologicznego oszołomstwa co sięwszędzie panoszy.


@plumkajacy_kalafior: Zawsze można się postawić i zaakceptować jedynie związki partnerskie,