Wpis z mikrobloga

Mirki, życiowe pytanie. Co preferujecie - balsam po goleniu czy wodę po goleniu? Niedawno odkryłem, że robiłem źle używając balsamu na moją cerę, po wodzie nie mam żadnych krostek i innych niedoskonałości. Dodatkowo przed goleniem warto przemyć twarz gorącą wodą, umyć jakimś żelem do mycia twarzy - najlepiej jakimś babskim z Yves Rocher - idealnie czyści i zmiękcza. #golenie #higiena
  • 21
@ksionc: a mnie zawsze zastanawiało dlaczego nie ma [chyba, że nie wiem że są] babskich odpowiedników takich kosmetyków. Oczywiście w większych opakowaniach i o bardziej babskich zapachach. W końcu my też czasami cierpimy katusze po goleniu nóg :/
@Rad-X: Może powinieneś rozważyć stosowanie sudocremu, to może jakaś panna się Tobą zainteresuje. Możliwe że wtedy bliżej się poznasz z działem męskim w Rossmanie.
@ksionc: lepiej, lepiej, chociaż w sumie jak do tej pory próbowalam tylko klasycznego depilatora- ból wcale nie jakiś straszny a świety spokój na dośc długi czas. Ma tylko dwie wady- trzeba się zapuścić, żeby móc użyć i trzeba takowy nabyć :)
@ksionc: ano jest, musze kiedyś wypróbować, bo bólu się nie boję. Ale wtedy to już bym zainwestowała w wizyte w jakims salonie- no ale najpierw trza móc sobie pozwolić ;) u mnie z depilatorem nie było problemów, a przyznam, że trzeźwa też nie byłam ;)