Wpis z mikrobloga

@zdzisiek-bula: A co, drugą ci upierdzieliło?
Właśnie to jest najlepsze, że można to dwoma rękoma ogarniać. Te wielkie cegły to jak klawiatura komputera - część rzeczy robisz jedną ręką, część drugą.

W bardzo skrajnych wypadkach Motorola Droid 4 - ale w bardzo skrajnych, jak nic innego nie będzie. Niestety telefony tak małe mają małą moc
@fervi: ale ja właśnie nie potrzebuję komputera, to ma być tylko telefon. Nie będę na nim pisał elaboratów, ma być zgrabny i wygodny do prostych zastosowań.

@colo99: Motorolkę i iPhona obczaję, jak ktoś ma inne propozycje, to też chętnie porównam.
@fervi: ale ja naprawdę nie korzystam w ten sposób z telefonu zbyt często. Do przeglądania internetu itp mam tablet. Telefonu używam raczej tylko w terenie i głównie jako telefonu, czasami tylko potrzebuję zerknąć coś na szybko do internetu czy skorzystać z navi.
@zdzisiek-bula: Ja to rozumiem, po prostu mówię czemu nie produkuje się smartfonów 4". Po prostu nie da się tam upchnąć technologii i nowinek :P Nie widziałem smartfona 4" z np. 1.5GB Ramu czy 4 rdzeniami. Może są i w to warto iść

Droida miałem (moja siostra ma) - ma klawiaturę QWERTY, po wgraniu CM nie jest taki zły, ale w zasadzie nie jest też jakimś gigantem