Wpis z mikrobloga

Mirki, uważajcie na firmę @Frenzy_pl, kompletnie nie polecam. Dwa tygodnie temu wygrałem ich rozdajo, o tutaj. Napisali do mnie i poprosili o maila, zapewniając, że kod dojdzie w przeciągu kilku dni. Po dwóch dniach zaniepokojony faktem, że kodu jeszcze nie mam napisałem im wiadomośc prywatną. Wyjasnili, że to problem niezalezny od nich i przepraszają, ale postarają się załatwić jak najszybciej. Sytuacja powtórzyła się jeszcze kilka razy, aż w ogóle przestali odpisywać na prywatne wiadomości; minęły dwa tygodnie, a kodu dalej nie dostałem. Wyplusujcie to proszę w gorące, żeby jak najwięcej Mirków zobaczyło.
#oszukujo #frenzy #hearthstone (bo organizują jakieś turnieje) #afera #januszemarketingu
  • 34
@GetRekt: Nie tyle co złe przygody tylko platforma jest bardzo słabo zrobiona(chociażby każda runda zaczyna się o ustalonej godzinie, więc jeśli gracze wcześniej skończą swoje gry to nie mogą zacząć kolejnej rundy od razu, a największym mankamentem jest to, że jeśli obaj gracze nie skończyli gry do godziny rozpoczęcia kolejnej rundy to są obaj zdyskwalifikowani XDD) Chociażby tu ktoś opisał niedawno taką sytuację która mu się przytrafiła http://hsarena.pl/forum/turnieje-i-spotkania-przy-kominku/3863-illuminar-rescue-trophy-1-open-quali-jak-robic-turnieje-na-beznadziejnym-systemie/#post71692