Wpis z mikrobloga

Mirki, załóżmy że:
- praktycznie nie grałem w Skyrim (może kiedyś gdzieś, kilka godzin)
- Oblivion trochę więcej.
- podoba mi się lore, nie znam fabuły Skyrima.
Jakie mody powinienem zainstalować na przejście pierwszy raz, żeby pozbyć się błędów, poprawić rozgrywkę i grafikę, bez niszczenia klimatu i spójności świata (nie wrzucać tam jakichś Wiedźminów, Asasynów, Warcraftów ani niedźwiedzi grających na ukulele)? Sprzęt powinien dźwignąć różne cuda związane z fizyką i grafiką. Ktoś coś może wspomóc?

#skyrim #gry

Edit: aha, Skyrima mam na Steamie, bez dodatków
  • 12
@ElvishKing: jak dla mnie wszystkie trzy dodatki przede wszystkim (Dawnguard - przygody z wampirami, Dragonborn - dodaje wyspę Soltsheim i ciekawą opcję do gry, nie będę spoilerowac, Hearthfire - budowanie swojego domu)

Zazwyczaj grałem bez modow, więc tu ci za bardzo nie pomogę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ElvishKing: Jeśli grasz bez dodatków to po pewnym czasie nie będzie nic do zwiedzania. Proponuje byś zainstalował: Helgen Reborn (fabuła w tym modzie polega na odbudowie Helgen) Falskaar (dodający wyspę wielkości 3 dzielnic) Moonpatch to Elsweyr (dodaje on wyprawę do krainy Elsweyr) oraz Forgotten City i Wyrmostooth.
@ElvishKing: Co do modów poleconych przez @Hrabia_Vik, lepiej zainstalować je po ukończeniu co najmniej głównego questa.
Grałem chwilę tylko w Moonpath to Elsweyr, a tam zwracają się do gracalza tytułem, który otrzymuje się po paru głównych misjach. Nie wiem, jak daleko zaszedłeś, tytuł to: