Wpis z mikrobloga

#fcbarcelona #plotkitransferowe

Dzisiaj bomba za bombą.

RAC1 potwierdza odejście Alves do Juve...

Jeśli to by była prawda, to lekki szok. Najlepszy prawy obrońca w historii klubu, a w swoim prime time na świecie...

Teraz już 33 wiosny na koncie, ale to wciąż Alves, czyli najlepsze co mamy na najważniejsze mecze.

Żodyn Vidal, żodyn SR, dłuuugo drugiego takiego w Barcelonie nie zobaczymy.

Oby plota. Oby.
  • 21
@tubbs: mozna tez powiedziec, ze zmiana na 1-2 kluczowych pozycjach bedzie wskazana, coby tchnac troche swiezego ducha w druzyne. Alvesa z najlepszych lat pewnie nikt nie przegoni w najblizszym czasie, ale SR jest w stanie grac na poziomie.
@stekelenburg2: no ja rozumiem

odswieżenie kadry, 33 lata, wysoki kontrakt, lepszy nie będzie... itp.

ale tutaj górę bierze mój romantyzm i ciężko mi wyobrazić sobie Barcę bez tego wariata;)
@tubbs: no wiadomix. Pisza ze sobie zagwarantowal przedluzajac kontrakt rok temu, ze moze odejsc za darmo teraz, do 5 czerwca. Przebolelismy odejscie Xaviego, to i tego rzebolejemy. Moglibysmy im w pakiecie Turana za 30 baniek dorzucic dxxx
@tubbs: Oj już nie przesadzaj :P Temat odejścia Alvesa był wielokrotnie poruszany przez parę kolejnych lat, sam piłkarz już deklarował chęć odejścia, dopiero przyjście Neymara i Suareza jakoś przedłużyło jego motywacje, ma 33 lata, a SR musi grać jeżeli ma być lepszy. Bez tragedii. Mascherano też moglibyśmy oddać.
@feniks_pn: tak jak pisałem, są logiczne argumenty za jego odejściem, pełna zgoda

ale, mimo wszystko, trochę dziwnie bez Daniego. A żeby oddać Masche to trzeba mieć jakiegoś następcę, bo Rudy, Verma i Bartra to żadne rozwiązanie.
@tubbs: ja mam do niego urazę za to, że otwarcie gadał że chce odejść, jakby się PSG na niego nie wypięło to 3 lata temu już by odszedł. Ja już czekam na tą zmianę warty. Iniesta wiecznie grać nie będzie, to jest nasz największy problem. To i wysokie kontrakty trio.
@feniks_pn: no to tutaj ja się naciąłem i nie chcę już szrotu od Wengera

Cesc to jeden z transferów na których najbardziej się zawiodłem. Do tego dalej bujamy się z Songiem Billongiem( )

@tubbs:
Znaczy ja się spodziewam, że prędzej czy później Bellerin trafi do Barcelony. Ale na pewno Arsene nie sprzeda go teraz, jak klub ma kasę, a on jest menadzerem zapewne ostatni sezon.
A przykład Cesca to raczej Hectora odstraszy niż zachęci, bo kariera Cesca się dość mocno #!$%@?ła na tym przejściu i rzucaniu go po całym boisku.