Wpis z mikrobloga

KUPIĘ E38 lub E39 (M60B40 / M62B44)

Interesuje mnie tylko i wyłącznie kwestia silnika i skrzyni automatycznej. Kwestie blacharskie, wnętrzarskie grają drugie i kolejne skrzypce. W zawieszeniu może stukać, mogą być luzy, może przegląd się zaraz skończyć. Interesuje mnie tylko i wyłącznie silnik ze skrzynią automat, które MUSZĄ być sprawne, znienawidzony gaz mile widziany.

Tak więc oto pragnę zakupić BMW E38 lub E39 z motorem M60B40 lub M62B44.
Z tego co się orientuję, to oba modele miały montowane jeden z podanych typów silnika.

Fundusz posiadany to ~10.000zł
Rejon: lubelskie, podkarpackie, małopolskie. Dalsze województwa to dla mnie kłopot z dojazdem i transportem, a przede wszystkim oględzinami.

Mówiąc "sprawny" mam na myśli motor niekopcący, niestukający, trzymający obroty. Może być do drobnego doinwestowania, ale raczej na zasadzie wyjmij-włóż niż regeneracja trudno dostępnej części lub remontu silnika. Skrzynia powinna biegi zmieniać bez zarzutu, działać bez szarpnięć i zgrzytów.

Reszta pojazdu zostanie rozprzedana na pozostałe elementy.

#kupie #handel #motoryzacja #bmw #v8 #samochody #lubelskie #podkarpacie #malopolska
SPGM1903 - KUPIĘ E38 lub E39 (M60B40 / M62B44)

Interesuje mnie tylko i wyłącznie kwe...

źródło: comment_oV6uWO4V6zaGKOmJIUBkZDNG4YzEchLr.jpg

Pobierz
  • 19
@damian_co_dalej: @Ramox: @yoda90: @MaddoxX1911: @SPGM1903:
Panowie, że się tak brzydko wetnę w temat, ostatnio przeglądałem sobie E38 na ogłoszeniach, jestem kompletnie nie w temacie BMW i ich modeli oraz silników. Czy 2.8 to dobry silnik? Czy idzie znaleźć w PL jakąś sztukę z tym silnikiem, którą warto dofinansować, czy raczej wszystko zajeżdżone przez sebixów, a ceny kosmos? ogłoszenia widziałem, ale nie wiem jak wygląda rzeczywistość niepisana. była
@SPGM1903: haha, ja szukam na odwrót - tzn. poszukuje dobrej budy do E39 w touringu coby tam wsadzić silnik w dobrym stanie (o który w UK dość łatwo) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taktyk i wołaj jak coś znajdziesz.
@damian_co_dalej: @Ramox: dzięki chłopaki. muła się nie boję, mam większego który mnie już irytuje. bardziej obawiam się spalania i kosztów gdy przyjdzie coś robić, ale podoba mi się niesamowicie. za rok muszę podjąć decyzję, czy zmieniać wóz, czy robić swojego mamuśkowoza diesla i tłuc dalej.
@MaddoxX1911: może i polift, ale są wersje m62b44 bez vanosów albo co jeden wystawiający wali po rogach. Więc ktoś z was kłamie :)
@damian_co_dalej:
@yoda90:
@chaos_n:
A w ogóle, panowie, szukam tak naprawdę SILNIKA i chyba uszło to waszej uwadze. W dupie mam budę, może być siedliskiem korozji i druciarstwa. Chcę silnik i tylko to. No, i jeszcze skrzynię.
Tak więc patrząc po cenach, to fakt - dobre
@SPGM1903: rzeczywiście.

Tak więc oto pragnę zakupić BMW E38 lub E39 z motorem M60B40 lub M62B44.


To wcale nie sugeruje, że chcesz kupić auto z tym silnikiem, a nie sam silnik.
@MaddoxX1911:
@yoda90:
Od tego miejsca zaczęliście czytać?
Zresztą, jakie to ma znaczenie. Szukam silnika wyżej wymienionego wraz ze skrzynią, reszta to zbędny dodatek. Buda i koła mają za zadanie pokazać jak pracuje silnik i skrzynia.