Wpis z mikrobloga

@Gabishi: Ja niczego nie wymaga po prostu stwierdziłem fakt. Każdy kiedyś zaczynał. Na studiach miałem kumpla, który nie znał kolekcji w javie, a ponieważ w jednym z programów na zaliczenie nie wiedział ile będzie storował elementów to stworzył tablicę zainicjowaną na milion elementów :D i zaliczył :D Dziś pracuje na stanowisku software architect :)
  • Odpowiedz
@Gabishi: czytania, ale za nim usiadziesz do programowanie to warto wiedziec jak dziala stos w javie albo przynajmniej miec checi do poznania czemu servlet jebnal takim czyms, a nie bezmyslnie kopiowac cos ze stackoverfllow juz nie mowiac ze ci co pisza tam tez maja czesto wiedze na minimum #gorzkiezale. Soorry kolego ale takich ty spotyka sie potem w robocie po 5 latach studiow i tez mowia ze dopiero zaczynaja
  • Odpowiedz
@kodyak: Weź mi nie #!$%@?, nie wiąże przyszłości z programowaniem a mam to zrobić na zaliczenie przedmiotu. Więc spokojnie, nie wygryzę cię z rynku.
  • Odpowiedz
@Gabishi: ooo gimbaza mocno. Obrazony na caly swiat ze mu kazano napisac helloworld. Juz dobrze nie jestem twoimi rodzicami ktorzy w przeciwienstwie do mnie nie maja w dupie co powiesz.
  • Odpowiedz