Wpis z mikrobloga

@Lunder: Fajna S-ka, domyślam się, że pod tym klonowym topem mahoń jak to w S-kach.
Zastanawia mnie jedynie skąd się wzięły te białe klucze? Osobiscie wymieniłbym je na Gotoha który tam był, w cosmo black żeby pasował do reszty żelastwa.
  • Odpowiedz
@FalseIdeas: To są Gotohy, stylizacja inna niż zwykle bo to limitowana edycja Ibanez S09 LTD 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak, w pełni mahoń chociaż decha tak cieniutka i wyprofilowana, że nie wiem czy to coś zmienia
  • Odpowiedz
bo to limitowana edycja Ibanez S09 LTD 1


@Lunder: a widzisz, miałem pytać co to za S-ka, bo te markery wyglają niestendardowo. A z kluczami fakt, nigdy nie widziałem w białym kolorze, ale zrobiłem mały research i widze, że w S-kach takie sie pojawiały.
Zakup elegancki ;-)
  • Odpowiedz
@Lunder: Stroić to dziadostwo to męka, szybko do drop D nie przestroje sobie, uderzasz dwie struny podciągając jedna i to nie stroi... Pobawiłem się z 2 tygodnie a od nie wiem kiedy już w ogóle tego nie używam.
  • Odpowiedz
@Guitarslave: Wiele nie grałem na takich mostkach, ale z tego co zasłyszałem jak się je dobrze wyreguluje to trzymają jak diabli, a jak się to spartoli, to leci niczym z klifów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lunder: I jeszcze ibanez ma tak cieniutki gryf. Do #!$%@? spoko ale zdarza się zahaczyć jakąś strunę przez przypadek... Chce telecastera ale nie mam pieniędzy... Musiałem się wyżalić. Przepraszam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Guitarslave: Nie znajdziesz jakiegoś taniego na wymianę za Ibka? Kolega całą swoją karierę muzyczną, już chyba z 10 lat gra z dumą na starym Squierze którego kupił za 300 zł
  • Odpowiedz