Wpis z mikrobloga

  • 106
@michalcorobisz: Normalnie, jest pretekst to podwyższasz tak samo jak wszyscy brali dopłaty po covidzie mimo, że 3/4 z nich powinno figę dostać co najwyżej. Zadaj sobie lepiej pytanie czy jak cena kakao spadnie to czy cena czekolady również :)
  • Odpowiedz
@Mathas

@michalcorobisz: Normalnie, jest pretekst to podwyższasz tak samo jak wszyscy brali dopłaty po covidzie mimo, że 3/4 z nich powinno figę dostać co najwyżej. Zadaj sobie lepiej pytanie czy jak cena kakao spadnie to czy cena czekolady również :)

@Mathas Przypuszczam, że wątpię.
  • Odpowiedz
p------e, tak samo jak pół ziemniaka pokrojone w plasterki i wrzucone do paczki z napisem Lays czy Crunchips, już też ponad dychę kosztują chipsy.


@TupacSzakur: ponad dychę, ale za opakowanie 200 g jakoś. 163 g ostatnio brałem za 7 zł.
  • Odpowiedz