Wpis z mikrobloga

A krzywdy żadnej nie wyrządza. Jak coś co nikogo nie krzywdzi a sprawia komuś przyjemność może być złe?


@panQTAZ: Jeden lubi chodzić z gołą klatą, a może kto inny lubić chodzić z pindolem na wierzchu, aleeee nieeee, wtedy to nieobyczajne zachowanie, społeczeństwo jest chore! Kogo krzywdzi dumnie bujające się przyrodzenie? A może to komu sprawia przyjemność! Dobre chłopkaki siedzą w celach za realizowanie swoich pasji. No przecież

To jest kawał
  • Odpowiedz
@Ternax: Niedawno te normy wskazywały na konieczność chodzenia do kościoła albo czekania z seksem do ślubu. Jak widać powoli są odrzucane bo ludzie widzą, ze są po prostu głupie. Może kiedyś zauważycie, że konieczność 'obyczajnego' ubioru na wyjście na ulicę też jest głupia.
Na pogrzeb ubieram się by oddać szacunek zmarłemu a także oczywiście się rodzinie zaprezentować lepiej.
Komu mam oddać szacunek i prezentować się na ulicy - przypadkowym przechodniom?
  • Odpowiedz
@panQTAZ: a ja głupi myślałem, że powodem chodzenia do kościoła jest wiara a nie normy. Tak samo z seksem, przydałoby się zrobić badania, ale myślę, że wyszłoby, że kiedyś tyle samo ludzi uprawiało seks przed ślubem co w dzisiejszych czasach, tylko bardziej się z tym kryli. A co do prezentowania się na ulicy, tak samo jak Ty możesz nie chcieć oglądać jak ktoś sika na środku chodnika (no przecież miał
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@alejandra15: Sam chodzilem po osiedlu bez koszulki w niedziele. Corka jezdzila na rolkach a ja za nia czlapalem. Wycialem sie, jest krata na brzuchu to moge, nie?
  • Odpowiedz
W sumie wiocha, ale jakby jednym z nich był młody, przystojny koleś z nieskazitelną twarzą i kratą na brzuchu, przypominający raczej dzieło Fidiasza, a nie grubego Janusza, to byś zrobiła się mokra. Wpisu na mirko też by nie było.


@stefansiarrasiarzewski: oczywiście, że tak, ale ładni panowie mają na tyle klasy i ogłady, że chodzą (niestety) w koszulkach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz