Wpis z mikrobloga

@SquashPL: Nie, to się wlicza w ulgę uczniowską :V
Jak dostaniesz się na studia i dostaniesz legitkę to wtedy będziesz mógł jeździć na studenckiej cebulaku xD
  • Odpowiedz
@SquashPL: Na e-podróżniku w opisie ulgi jest informacja, że obowiązuje dla uczniów i studentów. Tak samo ma Nikitrans. Co nie zmienia faktu, że telefon do przewoźnika rozwiązałby cały problem w jakąś minutę.
  • Odpowiedz
@Andczej: @ms93: pytam, bo nigdzie na ich stronie przy zamawianiu biletu nie pisze w żaden sposób o potwierdzenie tego czy ktoś studiuje czy nie i się na dobrą sprawę zastanawiam - bo online każdy może kupić studencki, bez żadnego potwierdzenia i ciekawi mnie czy sprawdza to kierowca czy ma to w dupie.
  • Odpowiedz
@SquashPL: jeszcze nie zauważyłam żeby przy wsiadaniu sprawdzali. Ale raz mi się zdarzylo, że na jednym z przystanków weszła kontrola i wtedy sprawdzali ;) Kup na zniżkę uczniowską i tak cię to taniej wychodzi niż normalnie.
  • Odpowiedz
@DooWo: mylisz zniżki ustawowe z handlowymi. W przypadku autobusów zniżki ustawowe są tylko na bilety miesięczne, 51% dla studentów i 49% dla uczniów. Na jednorazowe mogą być dobrowolne ulgi handlowe. Na pociągi zniżki ustawowe obowiązują na każdy rodzaj biletu, 51% na jednorazowe i miesięczne dla studentów, 37% na jednorazowe dla uczniów i 49% na miesięczne dla uczniów.
  • Odpowiedz