Wpis z mikrobloga

Pytanie do znawców, po cholerę nosi się dziewicze slidery w spodniach motocyklowych?
Przeglądam zdjęcia z ostatniego zlotu i u większości widzę w stanie nienaruszonym.
Szpan czy jak z prezerwatywą u 16 letniego prawiczka, na zasadzie może się uda?

#motocykle
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyli masz slidery ze względów wizualnych? Bo podobnie myślę o opisywanych wcześniej uczestnikach zlotów.

nowe? owszem ;)


@Stitch:
I nie można było tak od razu? O taką odpowiedź mi chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sprzedaj. bo musi byc cala zamknieta, inaczej nie masz prawa jezdzic moto. ja tez musze sprzedac, bo mam tylko z jednej strony teraz zamknieta


@Stitch: moja kobieta też się kiedyś bala skręcać w lewo... samochodem...
  • Odpowiedz
Dalej mi nie wytłumaczyłeś po cholerę slidery których się nie używa?


@ZycieJAKsen: jak chcesz fajny, skórzany kombinezon to większość ma slidery. Jak tylko jeździsz na sportowym/sportowo-turystycznym moto (np. hondą cbr600) to typowo turystyczny kombinezon będzie niewiarygodnie niewygodny. A te bardziej sportowe mają slidery.

To raz, a dwa - nie każdy ma mega parcie by siedzieć i uczyć się specjalnie schodzenia na kolano "bo tak", ale ma już takie spodnie jakby
  • Odpowiedz
Tak, jeżdżę CBR, nie nie mam sliderów, tak zmienię kombi na taki z, tak, prawdopodobnie dłuższy czas będą nieprzytarte, nie nie kupię startych. I tak, jestem p---ą, mam chiken stripsy na oponach. I co? Jestem gorszy, bo nie z---------m 200 po zakrętach by się złożyć do zamknięcia opony?


@11mariom:

tak
  • Odpowiedz
znym moto (np. hondą cbr600) to typowo turystyczny kombinezon będzie niewiarygodnie niewygodny. A te bardziej sportowe mają slidery.


Mają, ale można je zdjąć.

To raz, a dwa - nie każdy ma mega parcie by siedzieć i uczyć się specjalnie schodzenia na kolano "bo tak", ale ma już takie spodnie jakby znalazł czas na tor lub jadąc 1000 raz daną drogą się złoży... Do tego nauka motocykla to nie jest "hop i już" tylko setki kilometrów i manewrów i regularne ćwiczenie.


ja
  • Odpowiedz
@ZycieJAKsen: a czemu nie mozna zakladac sliderow na droge? jest jakis zakaz? :)) jak komus sie podobaja slidery, to moze nawet nigdy nim asfaltu nie dotknac nawet kucajac. Chce to niech ma. Tak sie powinen ten temat skonczyc.
  • Odpowiedz
o kumplach nigdy nie powiem, ze sa p---y, spokojnie. Juz odpowiadam po prostu absurdalnie, bo ten temat to kpina :D


@Stitch: przecież wiem :) Moja odpowiedź też była poniekąd absurdalna, chociaż w pełni prawdziwa :D
  • Odpowiedz
@ZycieJAKsen: Przypomniała mi się scenka jak jakieś młode dziewcze siedziało dupalem na krawężniku i szlifowało slidera o asfalt.... No kuźwa idelany przykład pozerstwa....
To nie jest tam dla szpanu, tylko do tego, żebyś nie musiał spodni zakładać na kikuty
  • Odpowiedz