Wpis z mikrobloga

Pytanie do znawców, po cholerę nosi się dziewicze slidery w spodniach motocyklowych?
Przeglądam zdjęcia z ostatniego zlotu i u większości widzę w stanie nienaruszonym.
Szpan czy jak z prezerwatywą u 16 letniego prawiczka, na zasadzie może się uda?

#motocykle
  • 58
  • Odpowiedz
@chicken_strips: takie stare pieniacze nie zrozumieja, a on akurat mam w notatkach, ze sie #!$%@? do wszystkiego co jedzie szybciej niz 200 i ma bardziej sportowy charakter.

Jestem dzis troche #!$%@?, to mi akurat temat naszedl do wyzycia :D
  • Odpowiedz
to jezdzij samochodem, motocykl naturalnie sie wyklada na zakretach. Nie wykladasz sie jak na torze? po co Ci motor.


@Stitch:
czyli skoro mają nieprzytarte to się nie wykładają i niepotrzebny im motor? Przekażę im Twoją opinię na kolejnym zlocie.
  • Odpowiedz
takie stare pieniacze nie zrozumieja, a on akurat mam w notatkach, ze sie #!$%@? do wszystkiego co jedzie szybciej niz 200 i ma bardziej sportowy charakter.


@Stitch:
Dalej mi nie wytłumaczyłeś po cholerę slidery których się nie używa?
  • Odpowiedz
@ZycieJAKsen: nie, mowie o tobie. sprzedaj motor, na cholere jezdzisz? albo jezdzisz i zamykasz opony i nie masz paskow kurczakow, albo nie jezdzisz wcale. Ta logika Ty sie kierujesz. po co im slajdery. Bo moga. Bo maja., bo sie moga przydac. Ty sie absurdalnie #!$%@?, to ja tez.
  • Odpowiedz
@ZycieJAKsen: a po co Ci opona ktorej nie zamykasz? Nie rozumiesz absurdu? chca to maja. To jak Ty nie chcesz zamykac opony to nie zamykasz. Nie uzywasz calej powierzchni, oni nie uzywaja slajderow.
  • Odpowiedz
@ZycieJAKsen: ale Ty kuzwa nie czytasz co ja pisze? Mowie po co jezdizsz, jak jezdzisz turystycznie. Opona ma miec wykorzystana CALA powierzchnie, a nie ma miec chiken stripesy. Albo jezdzisz na calej szerokosci albo wcale. Rozumiesz absurd?
  • Odpowiedz
@ZycieJAKsen: ta, bo Ty jestes znawca i kazda sytuacje na drodze przerabiales. Wierz mi sa takie sytuacje, gdzie nie jestes w stanie ocenic kata zlozenia i slajder ma to zasygnalizowac tarciem. I wcale nie trzeba zwisac z motocykla zeby trzec kolanem.
  • Odpowiedz
@Stitch: > ale Ty kuzwa nie czytasz co ja pisze? Mowie po co jezdizsz, jak jezdzisz turystycznie. Opona ma miec wykorzystana CALA powierzchnie, a nie ma miec chiken stripesy. Albo jezdzisz na calej szerokosci albo wcale. Rozumiesz absurd?

@Stitch:

Rozumiem, tylną mam zamkniętą przednią nie da się bez szlifowania elementów moto. Akurat śmigam po torze cbf.
  • Odpowiedz
@ZycieJAKsen: nie interesuje mnie to, przednia tez ma byc. Nie, mnie nie uraziles, ja mam przytarte, ale nienawidze absurdalnego przywalania sie bez powodu

Nawet logika sie nie wykazales w obec siebie.
1. kazde sportowe kombi ma slidery
2. niektorzy lubia estetyke.

wyczerpalbys temat chwile myslac, ale wolisz gownoburze. Kiedy znowu tematy o tym, ze ~120 km/h to vmax, a powyzej to pewna smierc i ogolnie idiotyzm?
  • Odpowiedz
@Stitch: > nie interesuje mnie to, przednia tez ma byc. Nie mnie nie uraziles, ja mam przytarte, ale nienawidze absurdalnego przywalania sie bez powodu

i po to masz sporta, aby przycierać slidery i zamykać opony, niestety nie każdy tak myśli/potrafi/chce się nauczyć i robią albo jak @PMV_Norway: napisał, albo mają nieużywane. Dzięki za poprawienie mi nastroju, tego potrzebowałem. Do jutra!
  • Odpowiedz
@ZycieJAKsen: ale napisz mi co zlego jest w tym, ze ktos ma sporta i ma niezamkneite opony, nieprzytarte slidery czy cokolwiek innego?

Poza tym moj sport ostatnie powazne winklowanie to widzial w czechach 2 tygodnie temu. Tak to sie tocze, bo wole moto turystyke ;)

i imho duzo bardziej podoba mi sie kombi, ktore ma nienaruszone slajdery. Dlatego sie ciesze, ze moje sa praktycznie nie naruszone tylko zeszlifowane ranty.
  • Odpowiedz
@Stitch o #!$%@? muszę sprzedać moto.. Moje stripsy maja po centymetrze... Może po półtora.
Swoją drogą nowe slidery to pół biedy. Ale zobacz na tych którzy mają starte mocno a opony z paskami po 2cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz