Wpis z mikrobloga

Pytanie do znawców, po cholerę nosi się dziewicze slidery w spodniach motocyklowych?
Przeglądam zdjęcia z ostatniego zlotu i u większości widzę w stanie nienaruszonym.
Szpan czy jak z prezerwatywą u 16 letniego prawiczka, na zasadzie może się uda?

#motocykle
  • 58
ja #!$%@?. A co Ci przeszkadzaja nieprzytarte slidery? Nie kazdy ma ochote #!$%@? po winklu jak na torze.


@Stitch:
Właśnie chodzi mi o to, że ktoś nie schodzi na kolano na torze, na drodze, a z jakiegoś powodu nosi slidery i tutaj pytam się po co ?
jak już są solidnie przydarte. Nie wiem jaka logika Tobą kieruje żeby czepiać się że ktoś ma nowe


@absoladoo:
No ok, tutaj się z Tobą zgadzam, ale zbyt małe prawdopodobieństwo, aby uczestnicy zlotu umówili się, że wszyscy razem zmieniają na nowe.
ale #!$%@? co w tym zlego, ze maja nieprzytarte? Ty nie jezdzij moto, bo jestes #!$%@? i masz chiken stripes'y na oponach. Po cholere jezdzisz, jak sie nie wykladasz? ta sama logika. I nie ma gadania, ze jezdzisz turystycznie. Albo zamykasz opone albo jestes frajer


@Stitch: ale opon nie moge nie zakładać, nie da się bez nich jechać.
A slidery są niepotrzebne jak nie schodzisz na kolano. Serio nie widzisz różnicy?
@chicken_strips: > Nie jestem obeznany z nomenklaturą torową i dla mnie slidery było równe ochraniacze, ale jak widać jakiś pieniacz wyprowadził mnie z błędu w przemiły i kulturalny sposób

Slidery, to kawał plastiku, którym szorujesz o asfalt gdy schodzisz na kolano.
Nie jest to typowy ochraniacz.