Wpis z mikrobloga

Ludzie zastanawiają się, kto zasiądzie na tronie - Jon, Kaliszi ( ͡° ͜ʖ ͡°), Tyrion, Littlefinger, ktokolwiek.

W serialu/książce od początku wydarzenia toczą się tak, że nagle giną postacie, których śmierci nikt się niespodziewał. No, może ostatnie sezony są troszkę bardziej przewidywalne (nie wiem jak książka, bo nie czytałem wszystkich).
Dlaczego więc historia nie mogłaby się zakończyć tak, że na żelaznym tronie zasiądzie ten "pan"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdy w sumie nie widziałem serialu, kóry nie kończy się happyendem. To byłoby dla mnie idealne zakończenie - śmierć, zima, Inni opanowują świat. W sumie trochę sobie zaspoilerowałem i nie byłbym zaskoczony, ale chciałbym takiego zakończenia.
#got
Pobierz GdzieJestBanan - Ludzie zastanawiają się, kto zasiądzie na tronie - Jon, Kaliszi ( ͡°...
źródło: comment_DpjQiN31kYHxs75cMEXZOKvZhBQWrXfc.jpg
  • 24
@GdzieJestBanan: No dobrze, to że nie skończył nie znaczy, że nie wie jak jej zakończyć. Ogólnie Sapkowski kiedyś w wywiadzie mówił, że autor zarówno fantasy tworząc jakąś sagę, najpierw wymyśla świat, potem tworzy do tego mapę by móc lepiej zaplanować pewne wątki i je usadowić. A potem wymyśla jak się książka skończy. Dopiero wtedy bierze się za pisanie.
@liqui6: I tak nie wierzę w ani jedno słowo Martina. ( ͡ ͜ʖ ͡) Ale mam przeczucie, że zakończenie będzie #!$%@?. Dany i Jon będą rządzić, Tyrion będzie namiestnikiem. Sansa zginie po drodze.
A ja bym po prostu chciał, żeby wszyscy zginęli. (,)
@GdzieJestBanan: a odchodząc od poprzedniego zatrudnienia Innych to ciekawe czy oni mogą robić kolejnych tak jak te Dzieci zrobiły pierwszych. Jak na tę chwilę to chyba 3 już zginęło (zresztą jak giną to, za przeproszeniem, jak cipki - z ręki grubasa, skopanego dzieciaka - Jona Snowa albo z rąk dziewczyny i zawsze ze zdziwieniem na twarzy). Albo zawsze królowi towarzyszy tylko kilku dowódców albo jest ich mało i Król niedługo przestanie
@GdzieJestBanan: a tak, zapomniałem, rzeczywiście. Ciekawe czy szybko rosną. A może gdzieś teraz rosną i po wszystkim jak Inni zostaną pokonani i ludzie się będą cieszyli ostatnie ujęcie będzie na "kołyskę", w której mały Inny leży;]