Wpis z mikrobloga

@Magik_Antonio:

Kuźwa, to jest serial fantasy z setką dziur

Nie chce mi się nawet z tobą dyskutować o takie błahostki o 5 nad ranem, bo widzę po twoich wpisach, że butthurt mocno (ew. troll). W serialu żyją postaci, które martwe są w książkach i na odwrót. Scenarzyści serialu mogą nawet doczepić łosiowi skrzydła i nic na to nie poradzisz. xD
  • Odpowiedz
@alma_: Mur jest chroniony zaklęciem, wątek ten pojawia się wielokrotnie, m.in. gdy Coldhands sam nie może przekroczyć muru. Być może jest to to samo co chroniło trzyoką wronę.

To też wyjaśnia dlaczego White Walkers jak dotąd nie poszli na południe.
  • Odpowiedz
@alma_: Mówię o książce. Nie jestem w stanie stwierdzić czy każdy wątek zostało dokładnie przeniesiony, ale wydaje się to być dość znanym faktem. Myślę, że fakt naznaczenia Brana jest nie doceniony na chwilę obecną :P
  • Odpowiedz
@alma_: Nie wiem czy następny odcinek nie będzie poświęcony wydarzeniom w King's Landing. Ciężko powiedzieć co się stanie u Brana, ale coś muszą wymyślić zanim oni padną z głodu na lodowej pustyni ;)

  • Odpowiedz
@alma_: Jeśli dobrze kojarzę, to kwestia Benjena pojawiła się w notatkach edytora książki. Możliwe że zmienią to na potrzeby serialu, byłoby to tylko któreś z kolei nagięcie.
  • Odpowiedz