Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy warto przespać się z różowym co miała ponad 100 bolców? Tlumaczy to jako błędy młodości (teraz już bardziej jest 30+ czy #milf jako kto woli).
Wydaje się spoko i jest szczera, ale ma taką przeszłość za sobą. Teraz chce uczuciowego kontaktu ze stałym partnerem bez żadnych udziwnień i zdrad.

#zwiazki #seks #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? dla takiej osoby jak ja to jest ABSTRAKCJA, 100 LUDZI!? ja tyle ludzi nawet nie poznałem przez całe moje życie a co dopiero ruchać się z tyloma osobami, jak taki proces spotykania jej potencjalnych partnerów wyglądał? to jest nie do ogarnięcia dla mnie i już prędzej zrozumiałbym jakieś skomplikowane obliczenia mimo, że jestem amebą matematyczną niż pojął jak można mieć tylu partnerów nawet jako kobieta nie będąc zarazem dziwką
@RedDeadSalvation: wystarczy policzyć pobieżnie np jedna dobra impreza z sexem miesięcznie to masz rocznie 12 bolców razy te chociażby 10 lat i masz wynik, a jak dziewczyna ładna i chętna to myślę że nie miała problemów ze znalezieniem..
@RedDeadSalvation: To co napisał sEB + fakt, że nawet na przeciętnie wyglądającą dziewczynę/kobietę, na każdej imprezie, znajdzie się przynajmniej jeden chętny, stąd też nawet typowa 5/10 nie będzie się musiała jakoś starać, żeby po każdej imprezie skończyć z kimś w łóżku. Dodatkowo, takie imprezowe szlaufy nie chadzają na imprezy raz w miesiącu, więc miesięcznie spokojnie kilku bolców są w stanie wykręcić.