Wpis z mikrobloga

Chodzi o to by ludzie nie mieli możliwości iść na marsz.

@blubi_su:

Ale wojsko wbija w KOD, z kim nie gadam w pracy śmieje sie z KODu
Gwarantuję że nieliczni by poszli na ten marsz, większość żołnierzy gardzi tą "oddolną" inicjatywą
Buahahaha, to po to aby żołnierze nie poszli maszerować
  • Odpowiedz
@blubi_su: ale wiesz, że pracodwaca ustala 5dniowy tydzień pracy wg jego własnego widzi misię i równie dobrze może ci dowalić wt-sb, kiedy poniedziałek masz wolny?

Pisiorstwo sika po nogach ze strachu i stosuje metody idealnie pasujące do kurskitv czyli po prostu socjalistyczną propagandę.

weź tableki bo odleciales
  • Odpowiedz
@Nort: Słuchaj kolego pracowałem w kilku firmach, w tym jednej państwowej która zatrudnia ponad 30 tys osób i jakoś żadna z nich nie ustanowiła odpracowania w 2016 roku na 4 czerwca także ten argument

weekendem odrabialo sie w nastepna sobote


możesz sobie wsadzić i uprzejmie zamilczeć, tak jak maja to w zwyczaju ludzie który nie mają
  • Odpowiedz
@Nort: Nie wiem w jakich firmach pracowałeś, ale ja pracowałem i w sektorze publicznym i prywatnym, mam też własną działalność. I dalej powtarzam, NIGDY nie spotkałem się z taką sytuacją w mojej wieloletniej karierze. Łżesz.
  • Odpowiedz
@blubi_su:
Nie będziesz mówił mi, co myślą żołnierze bo wiem doskonale. Sam jestem żołnierzem i wiele rozmawialiśmy na te tematy. Antoni ma raczej dobre notowania a jeżeli chodzi o srody kody to wszyscy albo się z tego śmieją albo wkurzają takim wykoślawienie idei obrony demokracji
  • Odpowiedz
@Nort: jakieś robienie normalnego dnia dniem wolnym, a potem kazanie pracownikom odrabiać to w sobotę to dla mnie też jakaś abstrakcja, nigdy się z czymś takim nie spotkałem.
  • Odpowiedz
przykro mi to słyszeć, no ale nie od dziś wiadomo że w wojsku raczej inteligencji się nie szuka...


@blubi_su:
Powiedziałbym inaczej- w wojsku są osoby oddane dobru Polski, stąd takie nastroje:)

  • Odpowiedz
@ghostface: to Wy zarzucacie "zawłaszczanie polskości" PiSowi? Właśnie sam określiłeś sie jedyną stroną walczącą o dobro narodu :P

Nie jestem za PiSem ale lepsi oni niż poprzedie ekipy

@blubi_su:
To że ktoś uznał zasady hierarchii w wojsku (inaczej się nie da) nie oznacza że jest debilem? Kto powiedział że lubią rozkazy? I po co te obrazy wobec osób, które w razie wojny będą walczyć za ten kraj gdy
  • Odpowiedz
@blubi_su: a nikt nie pomyslal, ze po prostu MON poszedl na reke zolnierzom dajac wolny piatek, zeby mieli "dlugi" weekend? no ale nie, od razu zmotoryzowane odwody bo KOD ( ͡° ͜ʖ ͡°) zjem wlasne gowno jesli choc jeden zolnierz bedzie musial byc zaangazowany w tlumienie protestow, to nie majdan
  • Odpowiedz
yyy ale wiesz, ze ZAWSZE taki dzien wolny jak pomiedzy Bozym Cialem a weekendem odrabialo sie w nastepna sobote?


@Nort: Tate Cię okłamał, a chodził z kumplami na piwko. Też nic takiego nigdy nie słyszałem i pewnie nie usłyszę, bo to jakaś plota z Janowa Podlaskiego albo całkiem z Twojej łepetyny.
  • Odpowiedz
to Wy zarzucacie "zawłaszczanie polskości" PiSowi? Właśnie sam określiłeś sie jedyną stroną walczącą o dobro narodu :P


@NapoleonV: w żaden sposób się nie określiłem, gdy czytasz komentarze nie nadinterpretuj ich.

Nie jestem za PiSem ale lepsi oni niż poprzedie ekipy


Są o wiele gorsi niż poprzednia ekipa.
  • Odpowiedz
zjem wlasne gowno jesli choc jeden zolnierz bedzie musial byc zaangazowany w tlumienie protestow, to nie majdan


@asenjo: zapamiętam Twoje słowa. Maciarewicz marzy o tym by wysłać wojsko na ulice. A biorąc pod uwagę że jest chorym psychicznie psychopatą to może to zrobic.
  • Odpowiedz
@blubi_su: tzn mam na mysli konkretnie to najblizsze wystapienie :D moze i marzy, c--j wie, nigdy sie nad tym nie zastanawialem, ale to na pewno jeszcze nie jest ten czas zeby wojsko mialoby byc w jakikolwiek sposob zaangazowane. moze za pol roku, moze za rok, ale na pewno nie za tydzien. zolnierz tez czlowiek, dali im dlugi weekend po prostu, no blagam Was mircy :D
  • Odpowiedz
@blubi_su:
Ty już wiesz o czym marzy Macierewicz :D Pewnie wyczytałeś w Wyborczej albo Schetyna Ci to wytłumaczył
Dziwne że wojsko słucha rozkazów ministra obrony?
Jak był Klich czy Siemoniak to było ok. jak Sienkiewicz w MSWiA podpalał budkę pod rosyjska ambasadą było to OK?
To pamiętaj, a nie coś co sie nie zdarzy
  • Odpowiedz