Wpis z mikrobloga

@NapoleonV: jak cie czujesz jako zolnierz zmobilizowany do tlumienia demonstracji KOD? bo wcale nie chodzilo o nadanie dlugiego weekendu. to juz mircy ustalily


@asenjo:
Nijak bo nie będę niczego tłumił
To nie rządy PO że demonstracje (np 11 listopada) pałowano :D Ale oki, to
  • Odpowiedz
To nie rządy PO że demonstracje (np 11 listopada) pałowano :D Ale oki, to PiS bije hihi


@NapoleonV: Pałowano zadymiarzy, i bardzo dobrze.

mam prawo odmówić rozkazu jeżeli łamie on prawo a ten by
  • Odpowiedz
@NapoleonV: Rozdawnictwo NIE SWOICH pieniędzy NIGDY nie kończy się dobrze. Oni rozdają NASZE pieniądze, ja nie po to pracuję ciężko by ten s---------y rząd dawał kasę patusom.
Ciężko zarabiam, i nie mam zamiaru nikomu tej kasy oddawać. No ale PiS to socjaliści.
Ja księgowość własnej firmy przeniosłem do Czech, a pracuję dla Amerykanów, i staram się by jak najmniej trafiało do tego bagna.
  • Odpowiedz
@NapoleonV: Rozdawnictwo NIE SWOICH pieniędzy NIGDY nie kończy się dobrze. Oni rozdają NASZE pieniądze, ja nie po to pracuję ciężko by ten s---------y rząd dawał kasę patusom.


@blubi_su:
Powtórzę- zgadzam się, k---a czego nie zrozumiałeś????
Jestem przeciwny 500 plus, mimo że nie samo zło powoduje
Myślałem, że takie lewicowe mrzonki Wam, kodowcom bardzo psaują. Przecież podobne zasiłki, tyle że
  • Odpowiedz
A PO kiedy prywatyzowało za bezcen, oddawało ważne polskie zakłady to było działanie na korzyść?


@NapoleonV: co prywatyzowali za bezcen, jakie zakłady? Masz konkretne dowody, że złamano prawo, masz dowody na niegospodarność? Potrafisz merytorycznie uzasadnić swoje zarzuty, czy tylko bezmyślnie powtarzasz puste slogany?
  • Odpowiedz
@NapoleonV: Widać g---o wiesz o ludziach którzy idą w tych marszach. W większości to ciężko pracujący inteligentni ludzie. Którzy nie cierpią socjalistów. A ale jak już mówiłem pis to skrajna lewica NSDAP. Żaden rząd nie miał tylu członków PZPR w swoim składzie, nawet SLD. To jest majstersztyk że ten tępy lud kupił iż oni są prawicowi.
  • Odpowiedz
A sam, niewiele znając żołnierzy,


@NapoleonV: Znam ich całkiem wielu. Jestem z rodziny wojskowych. Dziadek z babcią leżą na cmentarzu AK. I oceniam wojskowych bazując na tych których znam. Pamiętaj że to Ty służysz nam, za moje pieniądze, i każdego innego pracującego Polaka.
  • Odpowiedz
Gratulacje


@ghostface:
Podałem Ci przykład prywatyzacji dla skarbu państwa niekorzystnej, przeprowadzonej przez PO
Mam Ci opisać czy taki tytan intelektu jak Ty nie może sam poszperać?
Na głównej i mirko było setki razy o tym, Ty
  • Odpowiedz
Miałcy intelektualnie, bez zasad moralnych, podejrzana przyszłość :D


@NapoleonV: Chyba sobie kpisz. Właśnie dostałeś etykietkę "osioł", bo z klapkami na oczach robisz to co Ci każą i mówisz co Ci każą i myślisz też jak Ci każą. Słabe to jest.
  • Odpowiedz