Wpis z mikrobloga

Mirki, znacie ten stan, no ten kiedy w #zwiazki jest super, no tak na 100%, wiem że wielu z Was powie, że 4 miesiące to mało, ale w tym przypadku czuję że to już jest to... życzę Wam żebyście Wy też to poczuli w Waszych obecnych lub przyszłych związkach :) #dziendobry, wiem, że to takie trochę #whocares ale co mi tam chciałam się pochwalić moim szczęściem :) :)
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@egocentryczka: no nie, ale po 4 miesiacah nie mozna byc pewnym. za dwa lata cale motylki ucichna i jezeli dalej bedzie ok to mozna myslec ze to raczej to. po kolejnych dwoch jezeli oboje bedzie dalej pewni swoich uczuc to zapewne bedzie to :) zreszta zapewne sama wiesz jak wygladaly i ile wytrwaly twoje poprzednie zwiazki
  • Odpowiedz
@egocentryczka Ciesze sie Twoim szczesciem, ale zobaczymy co bedzie za pare lat. :) Nie chce czegos demonizowac ale to czy jest dobrze w zwiazku wychodzi moim zdaniem po np. roku mieszkania razem. Sam jestem juz w 5 letnim zwiazku (w tym roku mija 6 lat) i mieszkamy razem od dwoch lat. I ja jestem super zadowolony. :)
  • Odpowiedz