Wpis z mikrobloga

@Nevertheless: Też tam przebywasz to raz (twoja aktywność), dwa świeżaczku liczba moich akcji w tej strefie pochodzi z lat, gdy nie było czegoś takiego jak mikroblog na tym portalu. Śmieję się jedynie z tej elitarności ludzi z mirko, trzeba mieć kompleksy.
@XpedobearX: Ehm tyle lat na wykopie i nie zorientowałes się ze ja napisałem to pół żartem? Dużo nie siedzę na wykopie, czasem wejdę na główną i coś wykopie ale rzadko. Na mirko w sumie też wejdę pod wieczór czy rano i przeczytam gorące 12/24h. Ja tam się śmieje z połowy rzeczy na wykopie, walki główna vs mirko, android vs iOS, prawica vs lewica, windows vs Linux (choc ci maja rozum i
Również wieczna beka z tych elitarnych bordo co to nie mają konta na wykopie 50 lat i jadą po "nowociotach" oh patrzcie jaki jestem elitarny uszyszkodnik portalu ze smiesznymi obrazkami xD Top kek


@Nevertheless: Zaznaczyłem to bo wiele nowych osób po prostu nie wie, że był taki świat, w którym mirko nie istniało :P Z tych podziałów też mam bekę, jedynie obśmiałem gościa wyżej, który czuje się wielce elitarnym użytkownikiem bo