Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam drobny problem. Jest taki 10/10, przyjaciel mojej przyjaciółki z liceum. Nigdy nie zwracałam na niego uwagi, bo uważałam, że jest dla mnie zbyt przystojny (#stuleja i #tfwnobf we mnie motzne ale jak się umaluję wyglądam uroczo) - ogólnie chłopak wygląda jak z jakiejś rozkładówki typu P-----y, tylko dla kobiet a ja jestem hmm... miękka w dotyku. Poza tym zawsze nam się fajnie rozmawiało, ale myślałam o nim jak o koledze i przez swój wygląd mnie onieśmielał. Wszystko zmieniło się miesiąc temu, kiedy po wspólnej nocy ze znajomymi chłopak wyznał, że się mną interesuje. C-----A.jpg
Odprowadził mnie do domu i spytał czy może się po prostu przytulić i zasnąć bo dawno tego nie robił. Myślę sobie uuuu no to jednak trafiłam do #friendzone. Zgodziłam się i faktycznie tylko przytulił się i zasnęliśmy, nawet zmyłam makijaż bo po co mam się starać jak i tak jestem za brzydka. Rano poszedł zostawiając mi buziaka w czoło i obietnicę randki. Podziękowałam mu i więcej się nie odezwał, ja zaczęłam spotykać się z kimś na moim poziomie s----------a.
Okazało się że kilka dni temu wysłał mi długą wiadomość której nie odczytałam, w której przeprasza za ciszę bo brak czasu, matury i prosi o wspólne wyjście.

No i mam dylemat bo nie wiem czy można iść na randkę, randkując już z kimś? Czy to już za dużo? Czy w ogóle nawet nie myśleć o dawaniu mu szansy? W sumie to nawet nie wiem czy mi się podoba czy to tylko takie onieśmielenie dlatego chciałabym się pospotykać i kogoś wybrać, ale to chamskie nie odezwać się tyle czasu. Dajcie radę dziewczynie która ma jeszcze g---o w głowie żebym nie musiała potem pisać pod #lobuzkochanajmocniej

#pytanie #logikarozowychpaskoe #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Solitary_Man
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: kup se kota i zostań starą panną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ci się podoba kandydat nr 1 to po co robisz nadzieje 2
Ile czasu cię olewał? Tydzień!? No weź przestań...
Powiem Ci z własnego doświadczenia ze lepiej kręcić na dwa fronty jak nie jesteś pewna uczuć 1 bo zostaniesz później z niczym i będziesz żałować. No chyba ze 2 ci się za bardzo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: póki oficjalnie nie jesteś z jednym z nich, to co za problem porandkować z drugim? Przecież to tylko randka, służy właśnie obwąchaniu się. Tylko nie dawaj zbyt wyraźnych nadziei żadnemu, a jak się zdecydujesz, to zdecydowanie odpal jednego, a bierz drugiego. I tyle.
  • Odpowiedz
OP: @Djkudlaty No właśnie wiem, że może być ruchaczem, dlatego nie chcę poświęcić w sumie fajnego chłopaka dla ruchacza:< Po prostu żadnego jeszcze na tyle nie znam żeby zdecydować...

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Magromo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: po co się spotykasz z kimś, marnujesz z jego czas, emocje i robisz mu nadzieję, jeżeli i tak myślisz o tym pierwszym. Podziekuj temu 2 (nudnemu i byle jakiemu według Ciebie) i spotykaj się z tym playboyem. Granie na dwa fronty to największy żal. Tylko potem żeby nie było smutkow.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bait czy nie bait, moze jakies kolezanki to przeczytaja.
Jako kobieta szukasz najlepszej mozliwej opcji i jezeli nie dochodzi do kontaktu fizycznego, a obu (czy nawet dziesieciu) chlopakom mowisz, ze nie jestes jeszcze niczego pewna i ze chcesz ich dobrze poznac, zanim zdecydujesz sie na jakikolwiek kolejny krok, to droga wolna. Randkuj sobie i z milionem.
Tylko musisz byc pewna, ze Twoje intencje sa czyste i nikogo nie wykorzystujesz
  • Odpowiedz