Wpis z mikrobloga

  • 0
@Glenroy: po 2 sezonach (28kkm): z wad to lekkie zmechacenia w okolicach szyi/brody. Po takim przebiegu wszystkie mechanizmy działają. Jedynie małe zastrzeżenie do blendy - lekko przycina się przy powrocie, trzeba z 2x przycisnąć guziczek. Dla moich potrzeb jest idealny (piruwnywalem do schubert c3pro , którego nie mogłem zamknąć jedną ręką w czasie jazdy i shoei quest który niestety nie pasował na moją dynie).
  • Odpowiedz
@Estrelllla: Shoei i mi nie leży na czerepie, czyli spisuje się całkiem nieźle, nie myślałeś tego zareklamować? W ogóle jak to jest z tą blendą, nie jest za jasna, jak to się słyszy żale na HJC? Nie szukam co prawda konkretnie RPHA-MAX Evo, chociaż kto wie, bo miałem chrapkę na Nolana N104 Absolute, ale rozglądam się bardziej za RPHA-ST a rodzina RPHA to praktycznie bliźniacze ze sobą konstrukcje, ewentualnie muszę przymierzyć
  • Odpowiedz
  • 0
@Glenroy: blenda jest dość neutralna... jak wejdziesz w las to nie ma dramatu i coś widać, tak więc za ciemna na pewno nie jest. A w drugą stronę... to jazda w stronę zachodzacego słońca jest mocno przereklamowana :) i wtedy faktycznie przydała by się ciemniejsza. Gwarancja jest na 5 lat tak więc pewnie kiedyś się zbiore :)
  • Odpowiedz
  • 0
@TuckY: ja jeżdżę w bonanza czyli ten otwarty. jest mega wygodny i przyjemny w środku... jest tylko jedna wada - pasek jest za blisko szyi i targach po grdyce. tak więc trzeba go upinac trochę luźnej. BS myślałem ze będzie parowal, ale jest ok nawet przy 4 stopniach. co do głośności to ciężko powiedzieć ale do 110 jest ok. lustrzanka jest dość delikatna i trzeba uważać przy przechowywaniu, a sytuacji nie
  • Odpowiedz