Wpis z mikrobloga

W temacie wydarzeń ostatnich dni z Wrocławia:
Ja przepraszam ale muszę się wam mirki #!$%@?ć w wasze podniecanie się tym kto, w jakim celu i z jakim efektem przychodzi pod komisariat.
Sebixy Karyny itp. Itd. Ale bardzo mocno pragnę wam tutaj wszystkim przypomnieć że tam jednak #!$%@? stracił swoje życie człowiek, Polak, młody mężczyzna. Wydarzyło się to w miejscu, okolicznościach i w obecności osób budzących kontrowersje emocje i wątpliwości...
Nie zamierzam stawać po żadnej ze stron. Jedynie pozwolę sobie na mały komentarz do tej patologii jaką tu pielęgnujcie.
Wyraz twarzy, wygląd zewnętrzny, grupa społeczna, światopogląd, pochodzenie... Mogą co niektórych bawić, śmieszyć czy dostarczać tematów dowcipów. Ok etyczne czy nie można tolerować...
Ale jeżeli KOGOKOLWIEK bawi robienie sobie #!$%@? szopki ze śmierci CZŁOWIEKA, Polaka, Obywatela, to jest już, bynajmniej dla mnie, poniżej godności ludzkiej.
Tutaj, niestety, ale za waszymi "inteligentnymi" wypowiedziami, wyszukanymi porównaniami, "dowcipnymi" memami, komentarzami itp. itd. Stoją gdzieś, w cieniu tego jadu, zwykłe słabe, zakompleksione i niedowartościowane osobniki, które zdolność komunikacji werbalnej i głosowej zatraciły czas temu jakiś. Mniej więcej równo z utratą takiej dawnej i zapomnianej wartości która była nazywana może w trudny wam do wymówienia ale bardzo istotny sposób:
CZŁOWIECZEŃSTWO! Tak tego wam wszystkim zabrakło...

.#patologiazewsi #patologiazmiasta #wroclaw #polska #polityka #sebix #zamieszki
  • 9
@CiociaKlocia: a czy Tobie, dziecko drogie naprawdę poza brakiem inteligencji, objawiającym się koniecznością szufladkowania ludzi na podstawie generowania wzorca w hipokampie, brakuje również piątej klepki oraz znajomości ortografii? Czy jedynyą odpowiedzą, jaką z racji braku logicznych argumentów od Ciebie otrzymam za posiadanie innego poglądu będzie #czarnolisto?
Hmmm bo wiesz, był kiedyś w Europie taki kolo no dobre 70 lat temu z tym że nie miał # czarnolisto. Wiesz co miał
@Iluminatii: @CiociaKlocia: Dobra tylko zacznijmy od tego. O ile popieram samą idee zaprotestowania i domagania się wyjaśnienia sprawy to gardze zarówno reprezentantami tego protestu jak i jego formą.

Co więcej, zarówno Ci co mają z tego bekę i ci co rzucają kamieniami w policje - zacytuje "robią sobie szopke ze smierci CZłOWIEKA".
@martek-77: Ależ oczywiście że masz racje! Ja absolutnie nie uważam aby któraś ze stron była gorsza lub głupsza tzw. Egzemplarze są po jednej i drugiej stronie. Absolutnie nie twierdze mahiavellistycznie, że cel uświęca środki.
Ja poprostu uważam że "protestujący" uzewnętrzniają swoją opinie w jedyny znany im sposób, media do tego podkręcą i leje sie woda na młyn. A tak po prawdzie to im więcej w społeczeństwie podziałów tym jest ono słabsze...
@Iluminatii: Ale stary problem w tym, że zupełnie inaczej traktowani byliby zwykli ludzie, normalnie ubrani, bez FAS na mordzie, bez kamieni i piwa w ręku. Tak jak mówiłem, popieram to, jest presja społeczna, jest presja mediów, powinni to wyjaśnić i skazać winnych.
Tylko niech to jakoś wygląda. Jak te osoby chcą być traktowane, jak ich zdanie ma się liczyć jak sami się dyskredytują. Nie wiem kim są rodzice i rodzina chłopaka
Rozumiem o co Ci chodzi, zobacz:
Jak położysz gówno, śmierdzące gówno, nawet w laboratorium to oprócz pracownikow labolatorium zajmujących sie badaniem gówna i pracownikow firmy sprzątającej mającej za zadanie po wszystkim sprzątnąć przedmiotowe gówno po chwili jeszcze do tego grona dołączą zacne muchy które zwietrzyły okazje aby za darmoszkę sie #!$%@?ć. Teraz widać same muchy siedzące na śmierdzącym gownie a zapominamy że labolatorium miało szczytny cel to gówno zbadać.