Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie.
Moja przyjaciółka ma raka i nie oszukujmy się już bliżej niż dalej. Leczenie przestało pomagać więc chcemy spróbować olejku z twardego narkotyku. Tak w skrócie chcę olejek z marichuanięn do Polski przesłać. Oczywiście olejek leczniczy bez thc, który w Polsce z tego co się orientuję dalej jest zakazany niczym astronauta na wypoku.

Chcę zamówić do siebie w Holandii, a później do Polski wysłać.
Nie pytam czy ktoś próbował przesłać, bo nikt się nie przyzna, ale może jakoś specjalista od wszystkiego zna studenta prawa który wie czy to wykryją na poczcie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak to można mądrze do Polski dostarczyć?
Uwaga spamuje tagami:

#narkotykizawszespoko #leczenie #leczenieraka #holandia #pocztapolska #niewiemjaktootagowac #marihuana #mamraka
  • 10
@greenlud: znajoma znajomej ma 75 lat i do tego raka. Miała jakieś tam chemie, #!$%@? dzikie węże, niby ją podleczyli ale wiadomo jak to z rakiem. Nie znam babki osobiście, ale znajoma mówiła, że tamta zaczęła zażywać CBD i odżyła, pełna energii i w ogóle. Tak że warto spróbować. Niech Twoja przyjaciółka weźmie na próbę te krople na jakiś miesiąc i zobaczy, co się będzie działo. Osoba, dla której kupiłem te